Divisió d'Honor Grup VII

Descensos

  • CD Castelló
  • Patacona CF
  • CD Toledo
  • Lorca CFB
  • UCAM CF
  • Hércules CF

Lliga Nacional Grup VIII

Ascensos

  • Inter San José
  • CF La Nucia

Descensos

  • CDA Sant Marcelino
  • Paterna CF A
  • CD Denia A
  • CD Don Bosco A
  • Hércules CF B
  • Tavernes Blanques CF A
  • CF Dragon Force
  • CD Castellón B *

Lliga Preferent Juvenil

Grup 1

Descensos

  • C.F. NOU JOVE CASTELLÓ "A"
  • C.D. ALMAZORA "A"
  • C.F. HURACAN MONCADA C.F. "A"

Grup 2

Ascens

Descensos

  • C.F. CRACKS "A"
  • Torrefiel ACE A
  • Rafelbunyol CF A

Grup 3

Ascens

  • Torrent CF A

Descensos

  • LOS SILOS C.F. "A"
  • BENETUSER SINDICAL "A"
  • UD Quart de Poblet A
  • CDA San Marcelino B *
  • CD Don Bosco B *

Grup 4

Ascens

  • FBCD Catarroja A

Descensos

  • U.D. BENIGANIM "A"
  • U.D. ALGINET "A"
  • ATZENETA U.E. "A"
  • CF CC Alcoi A

Grup 5

Ascens

  • CF Intercity

Descensos

  • C.D. CAMPELLO "A"
  • PEGO C.F. "A"
  • CDF Xavea A

Grup 6

Descensos

  • LACROSS BABEL C.F. "A"
  • C.F. CELTIC ELCHE "B"
  • CARRUS-U.D. ILICITANA C.F.. "A"

Primera Regional Juvenil

Grup 1

Ascensos

  • ORPESA C.F.

Descensos

  • CF. BORRIOL "A"
  • U.D. VALL DE UXO "B"
  • C.D. ONDA "B"

Grup 2

Ascensos

  • C.F. FAURA "A"

Descensos

  • C.D. SEGORBE "A"
  • F.B. SAGUNTO "A"
  • La Creu Pobla Farnals B

Grup 3

Ascensos

  • ESCOLA ALEMANYA F.C. "A"

Descensos

  • C.F.U.D. BENICALAP "A"
  • O IMPOSSIBLES-Beteró CF "A"
  • LLIRIA U.D. "B"

Grup 4

Ascensos

  • LLIRIA U.D. "A"

Descensos

  • XIRIVELLA C.F. "A"
  • F.B. AC. BENAGUASIL "A"
  • CD Joventut Manisense A

Grup 5

Ascensos

  • ATLETIC AMISTAT "A"

Descensos

  • C.F. E-1 VALÈNCIA "A"
  • C.D. ZAFRANAR "A"
  • UD Quart de Poblet B

Grup 6

Ascensos

  • U.D. ALZIRA "C"
  • U.E. LA MANCOMUNITAT "A" *

Descensos

  • C.F. GANDIA "C"
  • C.D. JUVENTUD PICANYA "A"
  • CD Monte Sion A

Grup 7

Ascensos

  • CIUTAT D´ONTINYENT CF A

Descensos

  • CANALS PROMESES C.F. "A"
  • C.F. CASTALLA "A"
  • Villena CF A

Grup 8

Ascensos

  • C.E.F. EL VERGER "A"

Descensos

  • GORGOS C.F. "A"
  • Racing CF Benidorm A
  • CFI Alacant B
  • U.D. BENISA "B" *

Grup 9

Ascensos

  • UE GIMNASTIC S.VICENT CF "A"

Descensos

  • U.D. PETRELENSE "A"
  • C.D. BARRI OBRER "A"
  • CFS Racing de Novelda A

Grup 10

Ascensos

  • ELCHE DREAM C.F. "A"

Descensos

  • BIGASTRO C.F. "A"
  • Pinoso CF A
  • Benferri CF A

Segona Regional Juvenil

Grup 1

Ascens

  • A.C.D. PEÑISCOLA

Grup 2

Ascens

  • C.F. PALMES DE CASTELLO "A"

Grup 3

Ascens

  • CE Vila d'Onda

Grup 4

Ascens

  • C.D. ALTURA "A"

Grup 5

Ascens

  • C.D. DE FUTBOL CANET "A"

Grup 6

Ascens

  • CF AT. MONCADENSE "A"

Grup 7

Ascens

  • C.D.F.B. LA ELIANA "A"

Grup 8

Ascens

  • EAF VALÈNCIA C.F.

Grup 9

Ascens

  • C.D. MALILLA "A"

Grup 10

Ascens

  • AT. BENIMAR PICANYA CF

Grup 11

Ascens

  • C.D. BENIFAIO "A"

Grup 12

Ascens

  • C.D. LLOSA "B"

Grup 13

Ascens

  • U.D. BENIOPA "A"

Grup 14

Ascens

  • C.F. FORÇA DE DRAC "B"

Grup 15

Ascens

  • U.D. RAYO IBENSE "A"

Grup 16

Ascens

  • C.F. U.E. FINESTRAT "A"

Grup 17

Ascens

  • C.D. SALESIANS ALACANT "A"

Grup 18

Ascens

  • C.D. COL.LEGI LA VALL "A"

Grup 19

Ascens

  • CLUB COSTA CITY "B"

Grup 20

Ascens

  • C.F. PROMESES DE ROJALES "A"

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació.galetes de connector

ACCEPTAR
Avís de galetes