Autonòmica Cadet

Grup 1

final a 8

  • Valencia CF
  • Elche CF
  • Alboraya UD
  • Colegio Salgui

Descensos

  • CF Gandia A
  • CD Alcoyano A
  • Benicarló BF

Grup 2

final a 8

  • Llevant UD
  • Villarreal CF
  • HÉRCULES C.F. "A"
  • Fundació VCF

Descensos

  • Elda Unión CF
  • SCD Intangco
  • UD Vall de Uxó

preferent Cadet

Grup 1

Eliminatòria

Descensos

  • UD Vall de Uxó B (arrossegament)
  • At.. Burriana-Salesianos
  • La Creu Pobla Farnals
  • CF San Pedro A

Grup 2

Ascens

  • Tavernes Blanques CF A

Descensos

  • CF Cracks A
  • Ribarroja CF A
  • At.. Vallbonense A

Grup 3

Ascens

  • CD Don Bosco A

Descensos

  • Ciutat de Valencia A
  • At.. del Turia CF A
  • UD Quart de Poblet A

Grup 4

Eliminatòria

Descensos

  • CF Gandia B (arrossegament)
  • CAE Bellrguard A
  • UE L'Alcudia A
  • CF Dragon Force A

Grup 5

Ascens

  • CF Arena Alacant A

Descensos

  • Penya Madridista A
  • CFI Alacant A

Grup 6

Ascens

  • Club Costa City

Descensos

  • CF Bº San Gabriel A
  • CD Oriol A

Primera Regional Cadet

Grup 1

Ascensos

  • UE Vinarós CF A

Descensos

  • CF Nou Jove Castelló B
  • Nules CF

Grup 2

Ascensos

  • CDF Canet A

Descensos

  • U.D. VALL DE UXO "D"
  • C.D. ONDA "C"

Grup 3

Ascensos

  • CD El Rumbo A

Descensos

  • UD Paterna A
  • Un CFUD Benicalap

Grup 4

Ascensos

  • C.D.F.B. LA ELIANA "A"

Descensos

  • ATL. VILLAR C.F
  • U.D. ROCAFORT C.F. "A"

Grup 5

Ascensos

  • C.F. E-1 VALÈNCIA "A"

Descensos

  • MISLATA C.F.. "A"
  • At.. I plau La Llum-Xirivella B

Grup 6

Ascensos

  • COLEGIO SALGUI E.D.E. "B"

Descensos

  • CD Apolo A
  • Unió Benetúser

Grup 7

Ascensos

  • C.F. MIRAMAR "A"

Descensos

  • PEGO C.F. "A"
  • Villalonga CF

Grup 8

Ascensos

  • MURO ​​C.F.

Descensos

  • C.D. ALCOYANO "B"
  • CF Dragon Force B

Grup 9

Ascensos

  • CD El Campello A

Descensos

  • Villajoyosa CF A
  • At.. Benidorm CD D

Grup 10

Ascensos

  • C.D. BARRI OBRER "A"

Descensos

  • At.. Sant Blai A
  • CFI Alacant B

Grup 11

Ascensos

  • Club Costa Ciutat B

Descensos

  • U.D. PETRELENSE "A"
  • Novelda UDCF A

Grup 12

Ascensos

  • CREVILLENT ESPORTIU "A"

Descensos

  • CD Altet A
  • FB Regular C A

Segona Regional Cadet

Grup 1

Ascensos

  • FOIOS ATLETIC C.F.

Grup 2

Ascensos

  • MELIANA C.F. "A"
  • Platges D´Alboraia C.F. «A»

Grup 3

Ascensos

  • Godella C.F. «B»
  • C.F. Atletico Cabanyal «A»

Grup 4

Ascensos

  • EAF VALÈNCIA C.F. "A"
  • C.D. El Rumb «C»

Grup 5

Ascensos

  • U.D. FONTETA "A"

Grup 6

Ascensos

  • U.D. Aldaia C.F. "A"
  • U.E. Vall Dels Alcalans «A»

Grup 7

Ascensos

  • C.D. SERRANOS "C"

Grup 8

Ascensos

  • SEDAVI C.F. "C"
  • C.D. Don Bosco «C»

Grup 9

Ascensos

  • Sagunt FB A
  • CD Acero B

Grup 10

Ascensos

  • Museros CF A
  • LOS SILOS C.F. "A"

Grup 11

Ascensos

  • TORRENT C.F. "D"
  • C.F. Cracks «B»

Grup 12

Ascensos

  • ATLETIC AMISTAT "C"
  • PAIPORTA CF A

La Ribera G1

Ascensos

  • U.D. Alzira "C"

La Ribera G2

Ascensos

  • C.D. S.B. Ontinyent "C" por renuncia de C.D. LA CANAL "A"

La Ribera G3

Ascensos

  • CF Clariano D’Ontinyent A
  • L’Olleria C.F. «A»

La Safor G1

Ascensos

  • C.D. CONDE "A"
  • C.E. La Font D´Encarros "A"

La Safor G2

Ascensos

  • U.D. PORTUARIS-Disarp "A"

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació.galetes de connector

ACCEPTAR
Avís de galetes