Autonòmica Infantil

Grup 1

final a 8

  • Valencia CF
  • Elche CF
  • Ciutat de Xàtiva
  • C.D. CASTELLÓ, "A"

Descensos

  • ATLETICO BENIDORM "A"
  • COLEGIO SALGUI "A"
  • CF Torre Levante A

Grup 2

final a 8

  • Llevant UD
  • Villarreal CF
  • Fundació VCF
  • Hércules CF

Descensos

  • Sedaví CF
  • CDA San Marcelino A
  • CD Pablo Iglesias A

preferent Infantil

Grup 1

Eliminatòria

Descensos

  • Benicarló BF A
  • CD Onda A
  • CD Almazora A

Grup 2

Ascens

  • CF Inter San José

Descensos

  • Col·legi Salgui B (arrossegament)
  • Paterna CF A
  • Avant Aldaia CDF A
  • La UD Bétera

Grup 3

Ascens

  • Torrent CF

Descensos

  • CD Monte Sion A
  • Cadira-CF A
  • UD Quart de Poblet A

Grup 4

Eliminatòria

Descensos

  • CF Cullera A
  • CF Conde A

Grup 5

Ascens

  • CD Alcoyano A

Descensos

  • At.. Benidorm B (arrossegament)
  • CF Alfàs del Pi A
  • CD Malilla A

Grup 6

Ascens

  • Kelme CF A

Descensos

  • Hércules CF B
  • Bº. San Gabriel "A"
  • Pena Madridista A

Primera Regional Infantil

Grup 1

Ascens

  • U.E. VINAROS C.F. "A"
  • C.F. Promesas Castalia "A" *

Descensos

  • C.D. ALMAZORA "B"
  • C.D. L´ALCORA "A"

Grup 2

Ascens

  • C.D. DE FUTBOL CANET "A"

Descensos

  • CD Drac A
  • CD Onda C

Grup 3

Ascens

  • UD MARITIMO-CABANYAL A

Descensos

  • U.D. PUZOL "A"
  • C.F. TORRE LEVANTE "C"

Grup 4

Ascens

  • LLIRIA U.D. "A"

Descensos

  • ACDSAB "A"
  • U.D.JUVENTUD-i plau CRIST "A"

Grup 5

Ascens

  • C.D. BUÑOL "A"

Descensos

  • AVANT ALDAIA C.D.F. "B"
  • C.F. JOVENTUT CHIVA "A"

Grup 6

Ascens

  • C.F. INTER SAN JOSÉ "D"

Descensos

  • CD Zafranar A
  • CD Malilla B

Grup 7

Ascens

  • Torrent CF B

Descensos

  • C.F. MIRAMAR "A"
  • CDB Massanassa A

Grup 8

Ascens

  • C.F. CC ALCOI "A"

Descensos

  • Canals Promesas CF A
  • UE L'Alcudia A

Grup 9

Ascens

  • C.E. EMF PEDREGUER "A"

Descensos

  • Villajoyosa CF A
  • Jove Espanyol S. Vicente C.

Grup 10

Ascens

  • CLUB COSTA CITY "C"

Descensos

  • Kelme CF C
  • SCD San ​​Blas A

Grup 11

Ascens

  • C.F. FAIR PLAY VILLENA "A"

Descensos

  • Gimnastic S.Vicent CF B
  • Jove Espanyol S. Vicente B

Grup 12

Ascens

  • CREVILLENT ESPORTIU "A"
  • Santa Pola C.F. "A" *

Descensos

  • Elda Unió CF D
  • CF Celtic Elche B

Segona Regional Infantil

Grup 1

Ascens

  • Rafelbunyol CF A

Grup 2

Ascens

  • PLATGES D´ALBORAIA C.F. "A"

Grup 3

Ascens

  • GODELLA C.F. "B"

Grup 4

Ascens

  • C.D.J. COLLVERT "A"

Grup 5

Ascens

  • Mislata C.F. "B" per renúncia de CDJ COLLVERT "B"

Grup 6

Ascens

  • C.D. TERESIANAS-TORRENT

Grup 7

Ascens

  • TORRENT C.F. "F"

Grup 8

Ascens

  • ALMUSAFES C.F. "A"

Grup 9

Ascens

  • Contaudit Almasser CF C

Grup 10

Ascens

  • DEUTSCHE SCHULE "A"

Grup 11

Ascens

  • Manises C.F. "C" per renúncia de CDJ COLLVERT "C"

Grup 12

Ascens

  • U.D. ROCAFORT C.F. "A"

Grup 13

Ascens

  • VALENCIA FEMINAS C.F. "A"

Grup 14

Ascens

  • SEDAVI C.F. "D"

Grup 15

Ascens

  • CFB Ciutat De Valencia “B” por renuncia de UNION BENETUSER "A"

La Ribera G1

Ascens

  • SD. SUECA "A"
  • Racing D' Algemesí "A"

La Ribera G2

Ascens

  • ESPORT BASE MOIXENT

La Ribera G3

Ascens

  • C.F. Agullent "A"

La Safor G1

Ascens

  • U.E. Tavernes De La Valldigna "C"

La Safor G2

Ascens

  • U.D. Almoines "A"

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació.galetes de connector

ACCEPTAR
Avís de galetes