Calendari complet del XXV Torneig Internacional LaLiga Promises

LaLiga Promises Internacional
Imatge : LaLiga Promises

Ja es coneix el calendari complet del XXV Torneig Internacional LaLiga Promises que es disputarà del 27 de desembre al 29 de desembre a la localitat de Sant Bartomeu de Tirajana (Maspalomas) reunint a 14 equips europeus de màxim nivell de categoria sub12 (nascuts l'any 2009).

ÚLTMA HORA :Finalment el torneig ha estat cancel·lat.

GRUP A: FC Barcelona, PSG, Real Betis Balompie i UD Las Palmas

GRUP B: Villarreal CF , Borussia Dortmund i Celta de Vigo

GRUPOC: Sevilla FC, Benfica i Atlètic de Madrid

GRUP D: Real Madrid CF, Juventus, València CF i CD Tenerife

DILLUNS 27 DE DESEMBRE – FASE DE GRUPS – CAMP 1

Els partits al CAMP 1 es televisen a GOL i LaLiga.

JORNADA DE MATÍ (TOTS EN CAMP 1)

HORA LOCALPARTITHORA PENINSULARPROGRAMA DE TELEVISIÓ
10:00LES PALMELLS – PSG 11:00 GOL i LaLiga
10:30BORUSSIA D. – CELTA DE VIGO 11:30GOL i LaLiga
11:00FC BARCELONA – BETIS 12:00 GOL i LaLiga
11:30REAL MADRID – VALÈNCIA CF 12:30 GOL i LaLiga
12:00JUVENTUS – TENERIFE 13:00 GOL i LaLiga
12:30BENFICA – AT. MADRID 13:30 GOL i LaLiga

DIA DE TARDA (TOTS EN CAMP 1)

HORA LOCALPARTITHORA PENINSULARPROGRAMA DE TELEVISIÓ
16:30VILLARREAL – CELTA DE VIGO 17:30 GOL i LaLiga
17:00VALÈNCIA – CD TENERIFE 18:00GOL i LaLiga
17:30PSG – POLLATRE 18:30 GOL i LaLiga
18:00SEVILLA – AT. MADRID 19:00 GOL i LaLiga
18:30BARCELONA – LES PALMES 19:30 GOL i LaLiga
19:00REIAL MADRID – JUVENTUS 20:00 GOL i LaLiga

DIMARTS 28 DE DESEMBRE – FASE DE GRUPS I QUARTS DE FINAL – CAMP 1

Els partits al CAMP 1 es televisen a GOL i LaLiga.

JORNADA MATÍ (TOTS EN CAMP 1)

HORA LOCALPARTITHORA PENINSULARPROGRAMA DE TELEVISIÓ
10:00SEVILLA – BENFICA 11:00 GOL i LaLiga
10:30VILLARREAL - BORUSSIA D. 11:30GOL i LaLiga
11:00FC BARCELONA – PSG 12:00 GOL i LaLiga
11:30REIAL MADRID – TENERIFE 12:30 GOL i LaLiga
12:00LES PALMELLS – BETIS 13:00 GOL i LaLiga
12:30VALÈNCIA – JUVENTUS 13:30 GOL i LaLiga

JORNADA TARDA – QUARTS DE FINAL (CAMP 1)

HORA LOCALPARTITHORA PENINSULARPROGRAMA DE TELEVISIÓ
17:00QUARTS 1 (1º GR. B - 2º GR. A) 18:00 GOL i LaLiga
17:30QUARTS 2 (1º GR. C - 2º GR. D) 18:30GOL i LaLiga
18:00 QUARTS 3 (1º GR. A - 2º GR. B) 19:00 GOL i LaLiga
18:30 QUARTS 4 (1º GR. D - 2º GR. C) 19:30 GOL i LaLiga

DIMECRES 29 DE DESEMBRE – FASE FINAL

JORNADA DE MATÍ – SEMIFINALS – CAMP 1

HORA LOCALPARTITHORA PENINSULARPROGRAMA DE TELEVISIÓ
10:00SEMIF. 1 (QUARTS 1 – QUARTS 3) 11:00GOL i LaLiga
10:45SEMIF. 2 (QUARTS 2 – QUARTS 4) 11:45GOL i LaLiga

JORNADA DE TARDA – FINALS – CAMP 1

HORA LOCALPARTITHORA PENINSULARCAMP
19:30GANADOR CONS. 1 – GANADOR CONS. 2 20:30GOL i LaLiga
20:00SEMIFINAL 1 - SEMIFINAL 2 21:00GOL iLaLiga

TORNEIG DE CONSOLACIÓ – CAMP 2

Els partits al CAMP 2 NO es televisen a TV.

DIMARTS 28 NO es televisen a TV 2

HORA LOCALPARTITHORA PENINSULARPROGRAMA DE TELEVISIÓ
17:00NO es televisen a TV (3º GR. NO es televisen a TV. A) 18:00 GOL i LaLiga
17:30NO es televisen a TV (3º GR. NO es televisen a TV. D) 18:30GOL i LaLiga
18:00NO es televisen a TV (3º GR. NO es televisen a TV) 19:00 GOL i LaLiga
18:30NO es televisen a TV (3º GR. NO es televisen a TV) 19:30 GOL i LaLiga

DIMECRES 29 NO es televisen a TV 2

HORA LOCALPARTITHORA PENINSULARPROGRAMA DE TELEVISIÓ
10:00QUARTS 1 - QUARTS 2 11:00 GOL i LaLiga
10:45QUARTS 3 - QUARTS 4 11:45GOL i LaLiga
Torneo Internacional Laliga Promises 2019 -imatge Facebook Fundació JRM
Torneo Internacional Laliga Promises 2019 -imatge Facebook Fundació JRM

DEIXA UNA RESPOSTA

Si us plau introdueix els teus comentaris
Per favor, introdueix el teu nom aquí