Convocatòria de 44 jugadors per a tecnificació Infantil de la Selecció sub14

L'Estadi Municipal 'Antonio Puchades' deSuecaserà l'escenari de la tercera sessió de tecnificació infantil masculina de la temporada per a futbolistes de clubs de la província deValència.

Un total de 44 jugadors participaran en aquest segon entrenament de tecnificació provincial de laSelecció Valenciana, dirigida pel tècnicPaco Monterde.

Serà dimecres 8 de maig a les 16:45 hores

JUGADORCLUB
ELIAS USACH SNITKAALBORAYA U.D.
GABRIEL ALEXANDRU LUSTINALBORAYA U.D.
ROBERTO OPRISANC.D. DON BOSCO
HECTOR TORTOSA GARCIAC.D. JOVENTUT MANISENSE
GONZALO OCAÑA SANCHISC.D. TERESIANAS-TORRENT
SAUL GUAITA FERNANDEZC.D. UTIEL
ANTONIO GARCIA GORDILLOC.D.B. SIA MASSANASSA
MARC ASCOZ GILC.D.B. SIA MASSANASSA
ADRIA MORELLA PRIETOC.D.F.B. L ́ELIANA
DIEGO CORDELLAT BENAVIDESC.D.F.B. L ́ELIANA
LUCAS APARICIO SORIAC.F. AT. ARMBILLA
VICTOR SERRANO TALAMANTESC.F. AT. MONCADENSE
JULIAN E. PEREZ VERGELC.F. G6-4-1024x1024
JULIUS EDWIN UYIC.F. G6-4-1024x1024
ENZO SOLDADO MILLANC.F. CRACKS
MIGUEL SANCHEZ CERVERAC.F. CRACKS
ALVARO TARRASO PEREZC.F. E1 PAIPORTA
MARCOS PACHECO GIMENEZC.F. E1 PAIPORTA
ANTONIO AROCA MATAC.F. INTER SAN JOSE
SALIM KHASSANOVC.F. INTER SAN JOSE
KIKE GARCIA TORRESC.F. PROMESES SUECA
BASTIAN BOLUDA MORENOC.F. TORRE LEVANTE
JORGE LOPEZ MELENDEZC.F. TORRE LEVANTE
VICENTE COB CLIMENTC.F.B. CIUTAT DE VALENCIA
AARON IBAÑEZ SOSACOLEGIO SALGUI E.D.E.
MARC LLOPES INAREJOSCOLEGIO SALGUI E.D.E.
CARLOS J. JERICO SALESEAF VALÈNCIA C.F.
CRISTIAN RODRIGUEZ ACOSTAEAF VALÈNCIA C.F.
ALVARO SEMPERE POLOATLETIC AMISTAT
OSCAR MARTINEZ SANCHEZF.B.C.D. CATARROJA
JORGE MORENO PERISGUADASSUAR C.F.
KAMEL GHALI ZAILACHIMISLATA C.F..
ANTONIO HRISTOV MARKOVPATACONA C.F.
EDWARD CERVERA VILARIBARROJA C.F.
SERGIO MARCH VILLARRIBARROJA C.F.
DIDAC COLONQUES YAÑEZSPORTING ALMASSERA CF
DAVID E. DIAZ SUANESTAVERNES BLANQUES CF
HUGO AMATE CASTILLOTORRENT C.F.
IAN IMANI RODRIGUEZTORRENT C.F.
RODRIGO NAVARRO GALLEGOU.D. ALDAIA C.F.
SAMUEL GUTIERREZ VALÈNCIAU.D. ALDAIA C.F.
EFREN HERRERA MEDINAU.D. ALGINET
NICOLAS PEREZ GARRIGUESU.D. ALZIRA
STEVEN CHIEMELA IGBOJIONUXIRIVELLA C.F.