Sis grups componen la categoria aleví 2n any en el nivell mitjà, tres d'ells descansaran aquest cap de setmana, altres tres jugaran la seva jornada amb normalitat.
Tres grups molt igualats fins al moment, la màxima diferència en cap és en el grup 1 amb 3 punts, El Puig CE A; en el grup 5 el líder és el CF Torre Levante C i en el grup 6 el At.. Natzaret A.
Grup 1
Líder del grup és El Puig CE A que avantatja en 3 punts a l' Contaudit Almàssera A i en 6 amb el Rafelbunyol CF A.
Jornada 16 (12-2-23)
DIA | HORA | LOCAL | VISITANT |
10/febrer | 18:30 | U.D. PUZOL “A” | RAFELBUÑOL C.F. “A” |
11/febrer | 10:00 | C.F. AT. ARMBILLA “A” | C.D.F. CANET “D” |
11/febrer | 10:30 | C.F.U.D. BENICALAP “A” | ESCOLA ALEMANYA F.C. “A” |
11/febrer | 10:30 | BIENSA C.F. “A” | LA CREU CF POBLA FARNALS “A” |
11/febrer | 11:00 | EL PUIG C.E. “A” | U IMPOSSIBLES-BETERÓ C.F. “A” |
12/febrer | 12:00 | JÚPITER MASSAMAGRELL A | MUSEROS C.F. “A” |
12/febrer | 13:00 | CONTAUDIT ALMÀSSERA A | F.B. ALFARA DEL PATRIARCA “A” |
Classificació
P | EQUIP | PT | J | G | I | P | GF | GC |
1 | EL PUIG C.E. “A” | 40 | 15 | 13 | 1 | 1 | 40 | 16 |
2 | CONTAUDIT ALMÀSSERA CF A | 37 | 15 | 12 | 1 | 2 | 76 | 25 |
3 | RAFELBUÑOL C.F. “A” | 34 | 15 | 11 | 1 | 3 | 58 | 17 |
4 | punts a FBCD Catarroja i FS Picassent | 29 | 15 | 9 | 2 | 4 | 58 | 37 |
5 | F.B. ALFARA DEL PATRIARCA A | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 47 | 27 |
6 | FB BONREPÒS I MIRAMBELL A | 23 | 14 | 7 | 2 | 5 | 44 | 44 |
7 | BIENSA C.F. “A” | 22 | 15 | 7 | 1 | 7 | 45 | 36 |
8 | U IMPOSSIBLES-BETERÓ CF A | 19 | 15 | 6 | 1 | 8 | 36 | 43 |
9 | JÚPITER MASSAMAGRELL A | 17 | 15 | 4 | 5 | 6 | 41 | 46 |
10 | MUSEROS C.F. “A” | 17 | 15 | 5 | 2 | 8 | 27 | 43 |
11 | U.D. PUZOL “A” | 16 | 15 | 4 | 4 | 7 | 39 | 56 |
12 | C.D.F. CANET “D” | 13 | 14 | 3 | 4 | 7 | 31 | 50 |
13 | C.F. AT. ARMBILLA “A” | 10 | 15 | 3 | 1 | 11 | 34 | 59 |
14 | DEUTSCHE SCHULE F.C. A | 10 | 15 | 3 | 1 | 11 | 26 | 75 |
15 | C.F.U.D. BENICALAP “A” | 6 | 14 | 2 | 0 | 12 | 28 | 56 |
Grup 5
Molt igualat el grup 5, amb tres equips en un punt. líder el CF Torre Levante C, seguit per CD Exposició A i l' Inter Sant Josep E, ja més distanciat a 5 punts el Torrent CF C
Jornada 16 (12-2-23)
DIA | HORA | LOCAL | VISITANT |
10/febrer | 18:00 | C.D. EXPOSICIÓ “A” | RAFELBUÑOL C.F. “C” |
10/febrer | 19:15 | SPORT CATARROJA C.F. “A” | C.D. EL RUMB “B” |
11/febrer | 09:00 | TORRENT C.F. “C” | LEVANTE U.D. S.A.D. “G” |
11/febrer | 10:00 | C.F. TORRE LEVANTE “C” | SPORTING XIRIVELLA “B” |
11/febrer | 10:00 | ATLÈTIC AMISTAT “C” | SP. MISLATA U.F.. “C” |
11/febrer | 11:00 | ALBAL C.F. “A” | C.D. MALILLA “C” |
11/febrer | 11:30 | C.F. INTER SAN JOSÉ “I” | C.D.J. COLLVERT “A” |
11/febrer | 12:00 | C.D. SERRANOS “C” | U.D. PATERNA “B” |
Classificació
P | EQUIP | PT | J | G | I | P | GF | GC |
1 | C.F. TORRE LEVANTE “C” | 41 | 16 | 13 | 2 | 1 | 89 | 16 |
2 | C.D. EXPOSICIÓ “A” | 40 | 16 | 13 | 1 | 2 | 77 | 24 |
3 | C.F. INTER SAN JOSÉ “I” | 40 | 16 | 13 | 1 | 2 | 71 | 29 |
4 | TORRENT C.F. “C” | 36 | 16 | 12 | 0 | 4 | 61 | 28 |
5 | ALBAL C.F. “A” | 33 | 16 | 11 | 0 | 5 | 74 | 40 |
6 | ATLÈTIC AMISTAT “C” | 33 | 16 | 11 | 0 | 5 | 62 | 40 |
7 | C.D.J. COLLVERT “A” | 25 | 16 | 8 | 1 | 7 | 40 | 45 |
8 | SPORTING XIRIVELLA “B” | 23 | 16 | 7 | 2 | 7 | 49 | 50 |
9 | SP. MISLATA U.F.. “C” | 22 | 16 | 7 | 1 | 8 | 45 | 52 |
10 | C.D. EL RUMB “B” | 21 | 16 | 7 | 0 | 9 | 63 | 66 |
11 | C.D. SERRANOS “C” | 18 | 16 | 6 | 0 | 10 | 34 | 51 |
12 | RAFELBUÑOL C.F. “C” | 18 | 16 | 6 | 0 | 10 | 41 | 60 |
13 | C.D. MALILLA “C” | 11 | 16 | 3 | 2 | 11 | 23 | 61 |
14 | SPORT CATARROJA C.F. “A” | 8 | 16 | 2 | 2 | 12 | 25 | 72 |
15 | U.D. PATERNA “B” | 8 | 16 | 2 | 2 | 12 | 22 | 69 |
16 | LEVANTE U.D. S.A.D. “G” | 0 | 16 | 0 | 0 | 16 | 10 | 83 |
Grup 6
En el grup 6 jugaran aquest cap de setmana els dos primers classificats, At.. Vallbonense B vs At. Natzaret A. Els de la Pobla són segons a dos punts dels de Natzaret que lidiran el grup.
Bona primera volta també per a les xiques del València CF que són tercera a 4 punts de l'At. Natzaret.
Jornada 16 (12-2-23)
DIA | HORA | LOCAL | VISITANT |
11/febrer | 09:00 | TAVERNES BLANQUES CF B | HISTÒRICS DE VALÈNCIA “F” |
11/febrer | 09:30 | AT. VALLBONENSE “B” | C.D. AT. NATZARET “A” |
11/febrer | 10:00 | C.D. COL.LEGI EL VEDAT | U IMPOSSIBLES-BETERÓ CF B |
11/febrer | 10:00 | GODELLA C.F. “B” | RAFELBUÑOL C.F. “I” |
11/febrer | 11:00 | U BENETÚSER-FABARA “D” | C.F. AT. MONCADENSE “B” |
11/febrer | 11:30 | SP. MISLATA U.F.. “D” | LEVANTE U.D. S.A.D. “I” |
11/febrer | 12:00 | C.F. E-1 VALÈNCIA “C” | C.D.J. COLLVERT “B” |
12/febrer | 11:00 | VALÈNCIA FÈMINES C.F. “A” | U.D. PATERNA “C” |
Classificació
P | EQUIP | PT | J | G | I | P | GF | GC |
1 | C.D. AT. NATZARET “A” | 42 | 16 | 14 | 0 | 2 | 63 | 28 |
2 | AT. VALLBONENSE “B” | 40 | 16 | 13 | 1 | 2 | 69 | 22 |
3 | VALÈNCIA FÈMINES C.F. “A” | 38 | 16 | 12 | 2 | 2 | 71 | 29 |
4 | C.D. COL.LEGI EL VEDAT | 36 | 16 | 11 | 3 | 2 | 63 | 23 |
5 | LEVANTE U.D. S.A.D. “I” | 34 | 16 | 11 | 1 | 4 | 50 | 24 |
6 | GODELLA C.F. “B” | 26 | 16 | 8 | 2 | 6 | 57 | 42 |
7 | U BENETÚSER-FABARA D | 23 | 16 | 7 | 2 | 7 | 35 | 38 |
8 | TAVERNES BLANQUES CF B | 22 | 15 | 6 | 4 | 5 | 38 | 32 |
9 | U IMPOSSIBLES-BETERÓ B | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 44 | 35 |
10 | SP. MISLATA U.F.. “D” | 21 | 16 | 6 | 3 | 7 | 39 | 40 |
11 | C.F. E-1 VALÈNCIA “C” | 17 | 16 | 5 | 2 | 9 | 40 | 53 |
12 | C.F. AT. MONCADENSE “B” | 17 | 16 | 5 | 2 | 9 | 35 | 62 |
13 | C.D.J. COLLVERT “B” | 14 | 15 | 4 | 2 | 9 | 36 | 54 |
14 | HISTÒRICS DE VALÈNCIA F | 6 | 16 | 1 | 3 | 12 | 16 | 42 |
15 | U.D. PATERNA “C” | 6 | 16 | 2 | 0 | 14 | 43 | 80 |
16 | RAFELBUÑOL C.F. “I” | 1 | 16 | 0 | 1 | 15 | 13 | 108 |
—