Va començar la nova competició de la Federació de Futbol de la Comunitat Valenciana amb la primera ronda eliminatòria disputades entre el dissabte i el diumenge passat. Els guanyadors de la 84 eliminatòries passen a la següent ronda on entraran els 115 equips de Primera Regional.
La segona eliminatòria tindrà lloc els dies 9 i 10 d'octubre.
Local | resultat | visitant |
U.D. Benasal | 0 – 1 | C.D. Cati “A” |
C.F. Benlloch “A” | 0 – 0 | C.F. Borriol |
C.F. foment Castellon “A” | 0 – 6 | Primer Toque C.F. |
C.D. Caxton College “A” | 0 – 0 | C.D. de Futbol Canet |
EAF València C.F. “A” | 0 – 0 | C.D. Joventut Manisense “A” |
Albal Club De Futbol | 0 – 0 | F.B.C.D. Catarroja “A” |
Beniparrell C.F. | 0 – 3 | Sollana C.F. “A” |
C.E. Pobla Llarga “”A”” | 0 – 1 | At.. C. Albalat de la Ribera |
U.E. Barxeta “A” | 0 – 2 | U.E. Genoves |
Athletic La Vall C.F. | 0 – 1 | Safor C.F. Gandia “A” |
Beniarbeig C.F. | 0 – 1 | C.E.F. El Verger |
C.F. Canet “A” | 1 – 2 | Esportiu Rosell |
R.C. Salsadella | 1 – 0 | C.F. Benicarló B.F. “”A”” |
U.D. Atzeneta de Castellon “A” | 1 – 0 | C.D. Vall D´Alba |
Club Atletico Caudiel | 1 – 6 | C.D. Viver |
Albalat C.F. | 1 – 0 | C.F. Independent Albuixech |
Unió Impossibles-Beteró CF “”A”” | 1 – 1 | U.D.Maritimo-Cabanyal “A” |
C.D. Fuenterrobles “A” | 1 – 0 | C.F. Atlético Sinarcas “A” |
Caudete de les Fonts C.F. | 1 – 1 | C.F. Venda el Moro “A” |
U.E. La Mancomunitat “A” | 1 – 0 | Olympiakos de Alcasser |
C.F. Presó de l’Atlètic “A” | 1 – 1 | Senyera C.F. |
C.D.F. Bocairent | 1 – 1 | C.F. Agullent |
C.D. Albaidense | 1 – 0 | C.F. Aielo |
C.F. Joventut de Pedreguer “A” | 1 – 3 | F.B. Teulada-Moraira “”A”” |
C.D. Biarense “”A”” | 1 – 2 | Peña Madridista |
Elx Sporting “A” | 1 – 1 | Real Club Ilicitano de Fútbol “A” |
Sporting Saladar | 1 – 2 | Formentera C.F. |
C.D. Vinroma | 2 – 3 | Albocacer C.F. |
C.F. Villafames | 2 – 3 | C.F. Moro “A” |
C.D. Casinos | 2 – 2 | Atl. Villar C.F |
C.F. Chiva | 2 – 0 | U.D. Godelleta C.F. |
C.F. Atlètic Sedavi “A” | 2 – 3 | U.D. Balompie Alfafar |
C.F. sp. Ciutat d'Alacant | 2 – 1 | Inmaculada C.F. |
Elx Dream C.F. “A” | 2 – 2 | Club Costa City “A” |
C.F. Atletico La Romana “A” | 2 – 3 | Monovar At. “A” |
C.E. Cinctorra “A” | 3 – 3 | C.F. Villafranca |
C.F.U.D. Benicalap “A” | 3 – 2 | At.. De el Túria C.F. “A” |
C.D. Teresianas-Torrent | 3 – 0 | Avant Aldaia C.D.F. “A” |
Esides Caramanchel C.E. “A” | 3 – 1 | C.F. Aturo Muro “A” |
Villalonga C.F. | 3 – 1 | Piles C.F. “A” |
U.D. Ondarense | 3 – 3 | C.F. Orba |
C.D. Platges de Campello “A” | 3 – 2 | C.F. Monnegre de Mutxamel “A” |
Sporting de Benimaclet C.F. “A” | 4 – 3 | Deutsche Schule Valencia F.C. “A” |
U.E.Gimnastic S.Vicent CF “A” | 4 – 0 | Racing Santa Barbara C.F. “A” |
Guardamar Soccer C.D. “A” | 4 – 1 | C.D. Horadada West “A” |
Colegio Salgui E.D.E. “A” | 5 – 0 | C.F. Sporting Xirivella |
C.F. la Llosa | 5 – 3 | Xcrypt F.C. “A” |
At.. Callosa | 5 – 1 | At.. Crevillent |
Benirredra C.F. | 6 – 1 | U.D. Almoines “A” |
C.D. San Lorenzo de Castellón | 2 - 1 | C.E. Castell Olímpic “A” |
Esportiu Futbol Benicato “A” | 2 - 2 | C.F. Joventut Almassora “A” |
C.D. la Magdalena “A” | 2 - 0 | C.D. Drac Castellon “A” |
C.D. Altura | 1 - 2 | C.D. Segorbe “A” |
Estivella C.F. “A” | 6 - 1 | C.F. Castellnovo |
Biensa C.F. “A” | 2 - 5 | C.F. Armilla atlètica |
La Creu C.F. Pobla Farnals | 2 - 0 | Museros C.F. “A” |
F.B. Bonrepos i Mirambell “A” | 0 - 5 | Meliana C.F. |
U.D. Rocafort C.F. “”A”” | 3 - 1 | F.B. Alfara Del Patriarca “A” |
C.D. Pedralba | 1 - 1 | C.D. Bugarra |
Los Silos C.F. “A” | 3 - 3 | Sporting La Pobla C.F. “A” |
C.D. At.. Natzaret “A” | 1 - 4 | C.F. Malva-rosa “A” |
C.D. Malilla “A” | 0 - 2 | DPTV. La Rambleta C.F. |
C.F. Sporting de Manises “”A”” | 2 - 0 | C.F. Sporting Alaquas “A” |
C.F. atlètic Turis “”A”” | 0 - 0 | Ciutat de Xátiva C.F.B. “A” |
Castellar O. CF Pobles Del Sud “A” | 3 - 1 | Evangelico C.F. “A” |
C.F. E-Valencia 1 “”A”” | 1 - 3 | At.. ciutat Paiporta |
G.R.D. Acatec València | 1 - 1 | AC. Carlet |
Font de la Figuera C.F. “”A”” | 2 - 2 | P.D. Ayorense |
Tòmbola A.C. “A” | 4 - 1 | C.F. U.D. d'Alacant |
Catarroja C.F. | – | Sedavi C.F. “A” |
Sueca United F.C. | – | A.D. El Perello “A” |
S.C.D. Carolinas “A” | – | S.C.D. obrera “A” |
Els Guerrers Burnham C.F. “A” | – | C.F. Elx unit “A” |
U.E. Crevillent F.B. “A” | – | C.F. Inter Santa Pola “A” |
C.D. Maristas de Alicante | – | C.D. Pla “A” |
C.D. Altet | – | Athletic Club Torrellano “B” |
Ekklesia F.C. | – | Red Mist F.C. “A” |
SD. Vallada | – | Canals Promeses C.F. “A” |
U.D. Beniopa “A” | – | C.D. Conde “A” |
C.E. Rotova “A” | – | C.F. Llutxent “A” |
C.D. barri Obrer “A” | – | C.D. Ciutat d'Asis “A” |
Olímpic Alacant F.C. “A” | – | Racing de San Gabriel |
Bigastro C.F. | – | At.. Benejuzar “A” |
U.D. La Foia d'Elx C.F. “A” | – | U.D. La Coca-aspense “A” |