Aquests són els calendaris dels grups de laLliga PreferentdeFederació de Futbol de la Comunitat Valenciana per a la temporada 20-21.
Recordem que en el grup VI, UD Horadada no competirà en aquesta categoria obtenint la seva plaça la UD Novelda.
GRUP 1
Jornada 1 (18/10/2020)
C.D. Onda “A” CD Castellón B
C.D. Cabanes CD Almassora
C.D. Borriana “A” CD Soneja
C.D. La Pobla Tornesa Almenara
C.F. Nules Alqueries CF
C.F. San Pedro “A” UD Vall d’Uixó
C.D. L'Alcora CE Vila d’ Onda
CALENDARI PREFERENT GRUP 1Descarga
Grup 2
Jornada 1 (18/10/2020) | Jornada 14 (07/02/2021) |
Riba-roja C.F. | C.D.F.B. La Eliana |
Godella C.F. | Alboraya U.D. |
Tavernes Blanques C.F. | U.D. Puçol |
Rayo Lliria C.F. “A” | At.. Vallbonense “A” |
Burjassot C.F. “A” | CF Torre Levante Orriols |
C.F. Albuixech | Paterna C.F. “B” |
C.F. Huracan Moncada C.F. | Patacona C.F. “A” |
CALENDARI PREFERENT GRUP 2Descàrrega
Grup 3
Jornada 1 (18/10/2020) | Jornada 14 (07/02/2021) |
C.D. San Marcelino | Atlètic Benimar Picanya C.F. |
C.D. Bunyol | S.C. Requena |
U.D. Quart De Poblet | C.D. Monte Sion |
Unió Benetússer | U.D. Aldaia C.F. |
Discobolo-La Torre A.C. “A” | C.D. Utiel |
U.D.Juventud-Bº Cristo “A” | Alcàsser C.F. |
Manises C.F. “A” | Paiporta CF |
CALENDARI PREFERENT GRUP 3Descàrrega
Grup 4
Jornada 1 (18/10/2020) | Jornada 16 (07/02/2021) |
U.D. Canals | C.E. Alberic |
Almussafes C.F. | U.D. Rayo Ibense |
U.E. L´Alcudia | Muro C.F. |
U.D. Alginet | C.F. Promeses Sueca |
L´Olleria C.F. | U.D. Carcaixent |
C.D. Enguera | U.D. Castellonense |
C.D. Llosa | SD. Sueca |
C.D. L’Alcudia De Crespins descansa |
CALENDARI PREFERENT GRUP 4Descarga
Grup 5
Jornada 1 (18/10/2020) | Jornada 14 (07/02/2021) |
C.F.I. Alacant | C.F. La Nucia “B” |
Pego C.F. | C.F. Gandia |
U.D. Portuaris-Disarp | F.C. Atletico Benidorm |
Racing C.F. Benidorm “A” | Universitat D'Alacant |
Racing Rafelcofer C.F. | C.F. U.E. Tavernes De La Valldigna |
C.D. Dénia | C.D.F. Javea |
C.D. Pedreguer | C.F. U.D. Calpe “A” |
CALENDARI PREFERENT GRUP 5Descàrrega
Grup 6
Jornada 1 (18/10/2020) | Jornada 14 (07/02/2021) |
Callosa Deportiva C.F. | Carrus-U.D. Ilicitana C.F. |
C.D. Almoradi | Athletic Club Torrellano |
U.D. Petrelense | C.D. Murada |
Benferri C.F.. | F.B. Redovan C. “A” |
C.F.E. Il-Licitana Raval | Santa Pola C.F. |
Orihuela C.F. “B” | C.D. Thader |
Novelda Union Deportiva C.F. “A” | Elda Unión C.F |
CALENDARI PREFERENT GRUP 6Descàrrega