Grup 1
Amb una jornada per jugar, tres equips classificats Villarreal CF B, Primer Toc CF y CD Roda B, la resta hauran d'esperar a l'última jornada. MassTeam, València B i Levante UD B depèn de si mateixos per obtenir la plaça.
El Valencia CF B podria aconseguir la seva plaça el proper dimecres en el partit ajornat de la jornada 5 enfront de la UD Vall de Uxó.
RESULTATS JORNADA 10 – 11/04/2021
C.D. Roda “B” | 1-1 | C.D. Massamagrell “A” |
Primer Toque C.F. “A” | 1-1 | Villarreal C.F. SAD “B” |
At.. Burriana-Salesianos “A” | 2-1 | C.F. Benicarló B.F. “A” |
C.D. Almazora “A” | 0-2 | U.D. Vall de Uxo “A” |
Levante U.D. SAD “B” | 2-4 | Valencia C.F. SAD “B” |
C.D. Acero “A” | 6-0 | C.D. Onda “A” |
P | Equip | Ptes | J | G | I | P | GF | GC |
1 | Villarreal C.F. “B” | 24 | 10 | 7 | 3 | 0 | 29 | 9 |
2 | Primer Toque C.F. “A” | 22 | 10 | 6 | 4 | 0 | 30 | 10 |
3 | C.D. Roda “B” | 19 | 10 | 5 | 4 | 1 | 22 | 14 |
4 | C.D. Massamagrell “A” | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 22 | 18 |
5 | Valencia C.F. SAD “B” | 14 | 8 | 4 | 2 | 2 | 19 | 13 |
6 | Levante U.D. “B” | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 13 |
7 | C.D. Acero “A” | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 23 | 15 |
8 | U.D. Vall de Uxo “A” | 10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 15 | 20 |
9 | At.. Burriana-Salesianos “A” | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 16 | 27 |
10 | Benicarló B.F. “A” | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 25 |
11 | C.D. Almazora “A” | 4 | 9 | 1 | 1 | 7 | 7 | 26 |
12 | C.D. Onda “A” | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 9 | 31 |
Grup 2
El Inter San José continua líder, tot i empatar 0-0, enfront de l' Col·legi Salgui B. Deu punts separen el Tavernes Blanques CF segon classificat.
De cara a la Segona Fase, tres equips ja han obtingut plaça per a la Fase d'Ascens, Inter San José, Tavernes Blanques y Alboraya UD B.
Set equips lluitaran per tres places, amb Històrics de València com a millor situat amb 15 punts.
Dijous que ve es disputarà el partit ajornat entre CF Cracks i CD Rumbo, amb possibilitats per als dos equips de ficar-se en la Fase d'Ascens.
RESULTATS JORNADA 10 – 11/04/2021
U.D. Betera “A” | 2-3 | Tavernes Blanques C.F. “A” |
Riba-roja C.F. “A” | 3-2 | C.D. El Rumbo “A” |
Colegio Salgui E.D.E. “B” | 0-0 | C.F. Inter San José “A” |
Avant Aldaia C.D.F. “A” | 0-3 | C.F. Històrics de València “A” |
Patacona C.F. “B” | 1-4 | C.F. Cracks “A” |
Paterna C.F. “A” | 3-4 | Alboraya U.D. “B” |
P | Equip | punts | J | G | I | P | G. F | G. C |
1 | C.F. Inter San José”A” | 28 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 3 |
2 | Tavernes Blanques C.F. “A” | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 24 | 19 |
3 | Alboraya U.D. “B” | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 23 | 21 |
4 | Històrics de València “A” | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 17 | 10 |
5 | Patacona C.F. “B” | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 18 | 18 |
6 | C.D. El Rumbo “A” | 13 | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 19 |
7 | Riba-roja C.F. “A” | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 16 | 22 |
8 | Colegio Salgui “B” | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 18 |
9 | U.D. Betera “A” | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 24 |
10 | C.F. Cracks “A” | 9 | 9 | 2 | 3 | 4 | 14 | 15 |
11 | Paterna C.F. “A” | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 17 | 23 |
12 | Avant Aldaia CDF A | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 4 | 15 |
Grup 3
Torrent CF continua líder destacat va tornar a guanyar, en aquest cas, 7-0 davant el Manises CF A.
Ja tenen plaça per a la segona fase per l'ascens, Torrent CF A, CD Serrans A, CD Don Bosco A, At.. Amistat B i E-Valencia 1.
Resta una plaça per definir que es disputaran Sp Mislata A i UDB Alfafar, casualment, tots dos equips hauran de disputar aquest dimecres un partit ajornat de la jornada 6, de guanyar Sp Mislata obtindria la seva classificació per a la fase d'ascens.
RESULTATS JORNADA 10 – 11/04/2021
Silla C.F. “A” | 0-1 | Atletic Amistat “B” |
Torrent C.F. “A” | 7-0 | Manises C.F. “A” |
sp. Mislata U.F. “A” | 1-0 | C.F. At.. Bº. La Llum-Xirivella “A” |
C.F. E-Valencia 1 “A” | 1-0 | C.D. Monte Sion “A” |
U.D. Balompie Alfafar “A” | 1-2 | C.D. Serranos “A” |
C.D. Don Bosco “A” | 3-0 | U.D. Quart de Poblet “A” |
P | Equip | Ptes | J | G | I | P | GF | GC |
1 | Torrent C.F. “A” | 30 | 10 | 10 | 0 | 0 | 49 | 3 |
2 | C.D. Serranos “A” | 22 | 10 | 7 | 1 | 2 | 21 | 10 |
3 | C.D. Don Bosco “A” | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 29 | 14 |
4 | Atletic Amistat “B” | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 14 | 7 |
5 | C.F. E-Valencia 1 “A” | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 13 | 8 |
6 | sp. Mislata U.F. “A” | 14 | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | 16 |
7 | UDB Alfafar “A” | 12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 21 | 20 |
8 | C.D. Monte Sion “A” | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 20 |
9 | Manises C.F. “A” | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 25 |
10 | Bº. La Llum-Xirivella “A” | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 12 | 14 |
11 | UD Quart de Poblet “A” | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 6 | 45 |
12 | Silla C.F. “A” | 1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 5 | 25 |
Grup 4
La UD Carcaixent contínua líder després de vèncer 2-7 en les seves visita a la UE Tavernes de la Valldigna.
Ja han obtingut la classificació per a la segona fase pel Ascens, UD Carcaixent, CDSB Ontinyent A, UD Oliva, Dragon Force A i CF Gandia B.
La plaça que resta per adjudicar sortirà de UD Alzira B amb tres punts d'avantatge sobre UD Portuarios-Disarp i UE Tavernes de la Valldigna. En cas d'empat a punts es tindrà en compte la diferència de gols general dels equips empatats.
RESULTATS JORNADA 10– 11/04/2021
Tavernes Valldigna “A” | 2-7 | U.D. Carcaixent “A” |
F.S. Picassent “A” | 1-1 | U.D. Alginet “A” |
C.F. Gandia “B” | 5-1 | C.F. Cullera “A” |
U.D. Alzira “B” | 0-3 | U.D. Oliva “A” |
C.D. S.B. Ontinyent “A” | 2-3 | C.F. Dragon Force “A” |
U.D. Portuaris-Disarp “A” | 4-0 | C.D. Conde “A” |
P | Equip | Ptes | J | G | I | P | GF | GC |
1 | U.D. Carcaixent “A” | 27 | 9 | 9 | 0 | 0 | 41 | 7 |
2 | C.D. S.B. Ontinyent A | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 10 |
3 | U.D. Oliva “A” | 19 | 9 | 6 | 1 | 2 | 23 | 14 |
4 | C.F. Dragon Force “A” | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 16 |
5 | C.F. Gandia “B” | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 21 | 12 |
6 | U.D. Alzira “B” | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 15 |
7 | UD Portuarios-Disarp “A | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 18 | 17 |
8 | Tavernes Valldigna “A” | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 |
9 | U.D. Alginet “A” | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 12 | 14 |
10 | F.S. Picassent “A” | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 12 | 20 |
11 | C.F. Cullera “A” | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | 31 |
12 | C.D. Conde “A” | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 3 | 27 |