Aquesta tarda d'avui dimecres a les 16:30 hores començarà la XXVII edició del Torneig Miguel Tendillo – Ciutat de Moncada amb el partit entre l'equip local, At.. Moncadense i el Villarreal CF de categoria juveni .
Es donarà inici a un espectacular torneig que reunirà en els pròxims quatre dia a les millors pedreres de la Comuntiat Valenciana en les tres categories de futbol-11 juvenil, cadet i infantil.
Categoria Juvenil
GRUP A |
---|
AT. MONCADENSE |
VILLARREAL CF |
CF INTER SAN JOSÉ |
GRUP B |
---|
TORRENT CF |
UD ALZIRA |
CF TORRE LEVANTE |
20/desembre | 16:30 | partit 1 – Camp "Ricardo Alós" AT MONCADENSE – VILLARREAL CF Juvenils – Grup A | partit 1 – Camp "Miguel Tendillo" TORRENT CF – UD ALZIRA Juvenils – Grup B |
21/desembre | 16:30 | partit 2 – Camp "Ricardo Alós" VILLARREAL CF – INTER SAN JOSÉ Juvenils – Grup A | partit 2 – Camp "Miguel Tendillo" UD ALZIRA – TORRELEVANTE CF Juvenils – Grup B |
22/desembre | 16:30 | partit 3 – Camp "Ricardo Alós" AT MONCADENSE – INTER SAN JOSÉ Juvenils – Grup A | partit 3 – Camp "Miguel Tendillo" TORRENT CF – TORRELEVANTE CF Juvenils – Grup B |
23/desembre | 10:45 | 3er/4t – Camp "Ricardo Alós" SEGON Gº – A SEGON Gº B Juvenils | FINAL – Camp "Miguel Tendillo" PRIMER Gº A – PRIMER Gº B Juvenils |
23/desembre | 12:45 | LLIURAMENT TROFEUS Camp "Miguel Tendillo" CATEGORIA JUVENILS |
Categoria Cadet
GRUP A |
---|
AT. MONCADENSE |
VILLARREAL CF |
CF INTER SAN JOSÉ |
GRUP B |
---|
LEVANTE UD |
UD ALZIRA |
PATACONA CFF |
20/desembre | 20:00 | partit 1 – Camp "Ricardo Alós" AT MONCADENSE – VILLARREAL CF cadets – Grup A | partit 1 – Camp "Miguel Tendillo" LEVANTE UD – UD ALZIRA cadets – Grup B |
22/desembre | 20:00 | partit 3 – Camp "Ricardo Alós" AT MONCADENSE – INTER SAN JOSÉ cadets – Grup A | partit 3 – Camp "Miguel Tendillo" LEVANTE UD – PATACONA CF cadets – Grup B |
23/desembre | 9:00 | 3er/4t – Camp "Ricardo Alós" SEGON Gº A – SEGON Gº B Cadets Grup A | FINAL – Camp "Miguel Tendillo" PRIMER Gº A – PRIMER Gº B CadetsGrup B |
23/desembre | 10:45 | LLIURAMENT TROFEUS Camp "Miguel Tendillo" CATEGORIA CADETS |
Categoria Infantil
GRUP A |
---|
AT MONCDENSE |
VILLARREAL CF |
CD CASTELLÓN |
GRUP B |
---|
LEVANTE UD |
UD ALZIRA |
VALENCIA CF |
20/desembre | 18:30 | partit 1 – Camp "Ricardo Alós" AT MONCADENSE – VILLARREAL CF infantils – Grup A | partit 1 – Camp "Miguel Tendillo" LEVANTE UD – UD ALZIRA infantils – Grup B |
21/desembre | 18:30 | partit 2 – Camp "Ricardo Alós" VILLARREAL CF – CD CASTELLÓN infantils – Grup A | partit 2 – Camp "Miguel Tendillo" UD ALZIRA – VALENCIA CF infantils – Grup B |
22/desembre | 18:30 | partit 3 – Camp "Ricardo Alós" AT MONCADENSE – CD CASTELLÓN infantils – Grup A | partit 3 – Camp "Miguel Tendillo" LEVANTE UD – VALENCIA CF infantils – Grup B |
23/desembre | 12:45 | 3er/4t – Camp "Ricardo Alós" SEGON Gº A – SEGON Gº B infantils | FINAL – Camp "Miguel Tendillo" PRIMER Gº A – PRIMER Gº B infantils |
23/desembre | 14:15 | LLIURAMENT TROFEUS Camp "Miguel Tendillo" CATEGORIA INFANTILS |