El Estadi de la Ceràmica serà el magnífic escenari per als jugadors de LaLiga Promises 2023, en la XXX edició del Torneig Nacional, en aquesta edició estaran presents els equips alevins dels clubs de LaLiga, nens nascuts al 2011. Tots els partits es jugaran a Estadi del club groguet.
El canvi d' escenari, l'Estadi de la Ceràmica per la Ciutat Esportiva Pamesa, provoca la reducció de camps per a la disputa del torneig, passant de tres camps a dos, el que provoca un canvi en el sistema de competició.
No hi haurà eliminatòries de vuitens de final com en edicions anteriors, en l'edició passada eren els quatre equips més ben classificats els que passaven a vuitens de final.
En aquesta propera edició el nivell d'exigència serà major, ja que solo es classificaran per als quarts de final els dos millors classificat de cada grup. De la fase de grups es passarà directament a quarts de final que es disputaran dissabte a la tarda.
Fase de Grups
Divendres 16 de juny
Demà
HORA
EQUIP
EQUIP
TV
GR
10:00
VILLARREAL
GIRONA
GOL
A
10:00
ATH. BILBAO
ALMERIA
NO
A
10:30
ESPANYOL
CADIS
GOL
B
10:30
MALLORCA
GETAFE
NO
B
11:00
OSASUNA
RAIG VALLECANO
GOL
C
11:00
VALÈNCIA
CELTA VIGO
NO
C
11:30
BETIS
REAL SOCIETAT
GOL
D
11:30
ELCHE
VALLADOLID
NO
D
12:00
ATH. BILBAO
VILLARREAL
GOL
A
12:00
R. MADRID
ALMERIA
NO
A
12:30
SEVILLA
MALLORCA
GOL
B
12:30
ESPANYOL
GETAFE
NO
B
13:00
BARCELONA
VALÈNCIA
GOL
C
13:00
OSASUNA
CELTA VIGO
NO
C
tarda
HORA
EQUIP
EQUIP
TV
GR
17:00
SEVILLA
GETAFE
GOL
B
17:00
GIRONA
ALMERIA
NO
A
17:30
ATCO. MADRID
REAL SOCIETAT
GOL
D
17:30
BETIS
VALLADOLID
NO
D
18:00
BARCELONA
CELTA VIGO
GOL
C
18:00
CADIS
MALLORCA
NO
B
18:30
ATH. BILBAO
R. MADRID
GOL
A
18:30
VALÈNCIA
RAIG VALLECANO
NO
C
19:00
SEVILLA
CADIS
GOL
B
19:00
BETIS
ELCHE
NO
D
19:30
ATCO. MADRID
VALLADOLID
GOL
D
20:00
R. MADRID
GIRONA
GOL
A
Dissabte 17 de juny
Demà
HORA
EQUIP
EQUIP
TV
GR
10:00
VILLARREAL
ALMERIA
GOL
A
10:00
ESPANYOL
MALLORCA
NO
B
10:30
ATCO. MADRID
ELCHE
GOL
D
10:30
REAL SOCIETAT
REIAL VALLADOLID
NO
D
11:00
BARCELONA
RAIG VALLECANO
GOL
C
11:00
VALÈNCIA
OSASUNA
NO
C
11:30
ESPANYOL
SEVILLA
GOL
B
11:30
ATH. BILBAO
GIRONA
NO
A
12:00
ATCO. MADRID
BETIS
GOL
D
12:00
CADIS
GETAFE
NO
B
12:30
BARCELONA
OSASUNA
GOL
C
12:30
REAL SOCIETAT
ELCHE
NO
D
13:00
R. MADRID
VILLARREAL
GOL
A
13:00
CELTA VIGO
RAIG VALLECANO
NO
C
tarda
QUARTS DE FINAL
HORA
ELIM.
EQUIP
EQUIP
TV
18:00
QUARTS 1
1º GRUP B
2º GRUP A
GOL
18:30
QUARTS 2
1º GRUP D
2º GRUP C
GOL
19:00
QUARTS 3
1º GRUP C
2º GRUP D
GOL
19:30
QUARTS 4
1º GRUP A
2º GRUP B
GOL
Diumenge 18 de juny
Demà
HORA
ELIM.
EQUIP
EQUIP
TV
10:00
SEMIFINAL 1
GUANYADOR QUARTS 1
GUANYADOR QUARTS 4
GOL
10:45
SEMIFINAL 2
GUANYADOR QUARTS 2
GUANYADOR QUARTS 3
GOL
12:30
3º / 4t LLOC
-
GOL
13:00
FINAL
GUANYADOR SF1
GUANYADOR SF2
GOL
HORARIS PER GRUPS
Aquests són els horaris separats per cadascun dels quatre grups:
Aquest lloc web utilitza cookies perquè puguem oferir-li la millor experiència d'usuari possible. La informació de les cookies s'emmagatzema al vostre navegador i realitza funcions com ara reconèixer-vos quan torneu al nostre lloc web i ajudar el nostre equip a comprendre quines seccions del lloc web trobeu més interessants i útils.
Cookies estrictament necessàries
Les cookies estrictament necessàries han d'estar habilitades en tot moment perquè puguem guardar les vostres preferències per a la configuració de les galetes.
Si desactives aquesta cookie, No podrem guardar les teves preferències. Això vol dir que cada vegada que visiteu aquest lloc web haureu d'activar o desactivar les galetes de nou.
Cookies d'analítica
Aquesta web utilitza Google Analytics per recopilar informació anònima tal com el nombre de visitants del lloc, o les pàgines més populars.
Deixar aquesta cookie activa ens permet millorar la nostra web.
Please enable Strictly Necessary Cookies first so that we can save your preferences!
Cookies publicitàries
Aquesta web utilitza les següents cookies addicionals:
(Llista aquí les cookies que estàs utilitzant a la web.)
Please enable Strictly Necessary Cookies first so that we can save your preferences!