Cuarta jornada de laXI Copa Federació en la categoria benjamí diumenge que ve 20 de febrer, amb 33 equips participants; 13 de 1r any i 20 de 2n any.
Es dividiran en grups de 4 equips, excepte el grup C de 1r any que tindrà 5 equips, jugant-se per separat les categories de Benjamín de 1r any i 2n Any, en aquesta segona jornada hi hauràtres grups de primer any i 5 grups de segon any.
En la fase de grups cada equip jugarà 3 partits classificatoris di 25 minuts de durada, excepte en el grup C que seran 4 els partits a disputar.
Clasificación para semifinales
En benjamins de primer any, passaran a la ronda de quarts de final los cuatro primeros clasificados de los tres grupos, en total 12 equips dels 13 que participan en esta jornada. Els 12 equipos se enfrentarán en un seis eliminatorias, els 6 guanyadors d'aquesta ronda passaran a la ronda de semifinals el mes de maig, juntament amb els 12 equipos ya clasificados.
Pel que fa als benjamins de segon any, dels 5 grups pasarán a cuartos de final los dos primeros clasificados de cada grupo, més els dos millors tercers, total 12 equips. Els sis guanyadors de les eliminatòries de quarts passaran a la fase semifinal que es jugarà al maig, juntament amb els 12 equipos ya clasificados.
En la fase deeliminatòries els partits seran de dues parts de 20 minuts.
Benjamí 1r any
Grup A
CF GANDIA “B” |
TORRELEVANTE CF “B” |
CF JOVENTUT CHIVA “B” |
UDB ALFAFAR “B” |
Grup B
MURO CF “B” |
UE VALL DELS ALCALANS “B” |
CD MALILLA “B” |
MISLATA CF. “C” |
grup C
CONTAUDIT ALMASSERA CF “B” |
ALBORAYA UD “B” |
RACING ALGEMESI “B” |
COL·LEGI SALGUI EDE “B” |
CF INTER SAN JOSE VALÈNCIA “B” |
Quarts de final Benjamín 1r any
Quarts de final (7) – 1º Any | 1º Grup A | 4º Grup C |
Quarts de final (8) – 1º Any | 1º Grup B | 4º Grup A |
Quarts de final (9) – 1º Any | 1º Grup C | 4º Grup B |
Quarts de final (10) – 1º Any | 2º Grup A | 3º Grup C |
Quarts de final (11) – 1º Any | 2º Grup B | 3º Grup A |
Quarts de final (12) – 1º Any | 2º Grup C | 3º Grup B |
Benjamí 2n any
Grup D
ALBORAYA UD “C” |
CD MASSAMAGRELL “B” |
CD CAXTON COLLEGE “B” |
CFB CIUTAT DE VALENCIA “A” |
Grup E
RACING RIBARROJA “A” |
COL·LEGI SALGUI EDE “A” |
TORRELEVANTE CF “A” |
CD MALILLA “A” |
Grup F
CONTAUDIT ALMASSERA CF “A” |
A NAZARET “A” |
CF E1 VALÈNCIA-PAIPORTA “A” |
CD ACER “A” |
Grup G
FB ATL UE. AMISTAT “A” |
TAVERNES BLANQUES CF “A” |
CD DON BOSCO “A” |
CF SPORTING XIRIVELLA “A” |
Grup H
CF E1 VALÈNCIA-PAIPORTA “C” |
CD SERRANOS “A” |
GODELLA CF “A” |
SF ACDSAB “A” |
Quarts de final Benjamín 1r any
Quarts de final (1) – 2º Año | 1º Grup D | 2º Millor 3r |
Quarts de final (2) – 2º Año | 1º Grup E | 2º Grup H |
Quarts de final (3) – 2º Año | 1º Grup F | 2º Grup G |
Quarts de final (4) – 2º Any | 1º Grup G | 2º Grup F |
Quarts de final (5) – 2º Any | 1º Grup H | 2º Grup D |
Quarts de final (6) – 2º Any | 2º Grup E | 1º Millor 3r |
Horarios Fase de Grupos
Horarios Cuartos de final
HORA | 14:30 | 15:15 |
CAMP 1 | Quarts de final (1) – 2º 1º Grup D – 2º Millor 3r | Quarts de final (7) – 1º Any 1º Grup A – 4º Grup C |
CAMP 2 | Quarts de final (2) – 2º 1º Grup E – 2º Grup H | Quarts de final (8) – 1º Any 1º Grup B – 4º Grup A |
CAMP 3 | Quarts de final (3) – 2º 1º Grup F – 2º Grup G | Quarts de final (9) – 1º Any 1º Grup C – 4º Grup B |
CAMP 4 | Quarts de final (4) – 2º Any 1º Grup G – 2º Grup F | Quarts de final (10) – 1º Any 2º Grup A – 3º Grup C |
CAMP 5 | Quarts de final (5) – 2º Any 1º Grup H – 2º Grup D | Quarts de final (11) – 1º Any 2º Grup B – 3º Grup A |
CAMP 6 | Quarts de final (6) – 2º Any 2º Grup E – 1º Millor 3r | Quarts de final (12) – 1º Any 2º Grup C – 3º Grup B |
—