Lliga Preferent Aleví

Aquests són els 62 equips inscrits per disputar la nova Lliga Preferent Aleví, 8 de la província de Castelló, 35 de València i 18 d'Alacant.

Grup 1

GRUP 1
C.D. Acero “A”
C.D. Roda “A”
C.F. Promesas Castalia “A”
C.D. Castelló A
Primer Toque CF A
U.D. Vall de Uxo “A”
C.D. Caxton College “A”
Villarreal C.F. SAD “A”
C.F. Benicarló B.F. “A”
C.D. Onda “A”

Grup 2

GRUP 2
Alboraya U.D. “A”
C.F. Torre Levante “A”
sp. Mislata U.F. “A”
Patacona C.F. “A”
C.F. Inter San Jose Valencia “A”
Santa Barbara Platges D´Alboraia C.F. “A”
Contaudit Almassera C.F. “A”
C.F. Cracks “A”
C.F. Fundació VCF “A”
Godella C.F. “A”
C.D. Massamagrell “A”

Grup 3

GRUP 3
Levante U.D. SAD “A”
C.F.B. Ciutat de Valencia “A”
F.B. U.E. Atletic Amistat “A”
C.D. El Rumbo “A”
C.D. Malilla “A”
C.F. Sporting Benissano “A”
C.F. Històrics de València “A”
C.D. Zafranar “A”
Mislata C.F. “A”
C.F. E-Valencia 1 “A”
Colegio Salgui E.D.E. “A”

Grup 4

GRUP 4
U.D. Alzira “A”
Ciutat d´Alzira Futbol Base “A”
Valencia C.F. SAD “A”
Sedavi C.F. “A”
C.F. Gandia “A”
Torrent C.F. “A”
Ciutat de Xátiva C.F.B. “A”
C.D.B. Massanassa “A”
C.F.B. Ciutat de Valencia “A”
U.D. Alginet “A”
Paterna C.F. “A”

Grup 5

GRUP 5
Granja de Rocamora C.F. “A”
Lacross Babel C.F. “A”
C.F. Celtic Elche “A”
A.D. Betis Florida “A”
Kelme C.F. “A”
Torrevieja C.F “A”
Hèrcules C.F. SAD “A”
Club Costa City “A”
Brau Elx C.F. “A”
Elche C.F. SAD “A”

Grup 6

GRUP 6
U.E.Gimnastic S.Vicent CF “A”
Elda Unió C.F “A”
F.B. Dénia “A”
C.D. Alcoyano S.A.D. “A”
C.F. Fair Play Villena “A”
Mediterraneo C.F. “A”
C.F. La Nucia “A”
C.F. CC Alcoi “A”
FC Atlètic Benidorm “A”
F.C. Jove Espanyol Sant Vicent “A”

Grups Aleví 2n Any Nivell A

grup A1

Alevin 2 any A1
Alboraya U.D. “B”
C.D. Massamagrell “C”
C.F. Atletico Moncadense “A”
C.F. Cracks “C”
C.F. Inter San Jose Valencia “C”
F.B. Sagunto “A”
Lliria U.D. “A”
Riba-roja C.F. “A”
Tavernes Blanques C.F. “A”
U.D.Maritimo-Cabanyal “A”

grup A2

Alevin 2 any A2
C.D. Joventut Manisense “A”
C.D. Monte Sion “A”
C.D. Serranos “A”
C.D.F.B. La Eliana “A”
C.F. Malva-rosa “A”
C.F.B. Ciutat de Valencia “B”
EAF València C.F. “C”
Levante U.D. SAD “B”
Torrent C.F. “C”
U.D. Aldaia C.F. “A”
U.D.Juventud-Bº Cristo “A”

Grup A3

Alevin 2 any A3
C.D. Don Bosco “A”
C.D. Malilla “C”
C.D. San Marcelino “A”
Colegio Salgui E.D.E. “B”
F.B. U.E. Atletic Amistat “C”
F.B.C.D. Catarroja “A”
F.S. Picassent “A”
Levante U.D. SAD “C”
Silla C.F. “A”
U.D. Balompie Alfafar “A”

Grups Aleví 1r Any Nivell A

Grup 1

Aleví 1r any A1
C.D. Caxton College “B”
C.D. Massamagrell “B”
C.F. Atletico Moncadense “B”
C.F. Cracks “D”
C.F. Inter San Jose Valencia “B”
C.F.B. Ciutat De Valencia “D”
Contaudit Almassera C.F. “C”
Godella C.F. “C”
Patacona C.F. “B”
U.D. Paterna “C”

Grup 2

Aleví 1r any A2
C.D. Utiel “B”
C.D.J. Collvert “C”
C.F. At.. Bº. La Llum-Xirivella “B”
C.F. Atl. Quelmo-Manises
C.F. Cracks “F”
C.F. Sporting Benissano “B”
C.F. Torre Levante “B”
Colegio Salgui “C”
Mislata C.F. “C”
sp. Mislata U.F. “B”
Valencia C.F. SAD “B”

Grup 3

Aleví 1r any A3
C.D. Malilla “B”
C.F. Fundació VCF “B”
F.B. U.E. Atletic Amistat “B”
F.B.C.D. Catarroja “C”
F.S. Picassent “C”
Racing D’Algemesi “B”
Sedavi C.F. “B”
Torrent C.F. “B”
U.D. Alginet “B”
U.D. Alzira “B”
Unió Benetússer “B”

Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació.galetes de connector

ACCEPTAR
Avís de galetes