Nueva jornada de eliminatorias de la ronda de treintaidosavos de final con 6 partits, cayó la UD La Coca-Aspense de Segunda Regional ante el Crevillente Deportivo.
Pasaron en los penalties el CF Gandia ante el CE Pedreguer i SD Sueca ante la UD Alginet.
El FB Redovan CF venció 1-0 al CD Murada; Paiporta ganó 0-5 al Alcàsser CF i per últim, el Ontinyent 1931 CF se clasificó al vencer al Muro CF, 4-1.
Prf | C.E. PEDREGUER | 1 – 1p | C.F. GANDIA | Prf |
Prf | ALCÀSSER C.F.. | 0 - 5 | PAIPORTA C.F. | Prf |
Prf | ONTINYENT 1931 C.F. | 4 - 1 | MURO C.F. | Prf |
Prf | F.B. RENOVAT C.F. “A” | 1 - 0 | C.D. MURADA | Prf |
2ª | U.D. LA COCA – ASPENSE “A” | 0 - 4 | CREVILLENT ESPORTIU | Prf |
Prf | U.D. ALGINET | 0 – 0p | SD. SUECA | Prf |
Dimecres 19 de gener
20:30 | Prf | F.C. AT. BENIDORM | C.D. DÉNIA | Prf |
20:45 | 2ª | CD Utiel i CD Buñol | CFE IL-LICITANA RAVAL | Prf |
Equips classificats 1/16 de final
De moment, dos equips de Primera Regional, SP Mislata UD i CD Llosa, s'han classificat per a la següent ronda, queden pendent 2 eliminatorias para la semana que viene en la que participa el Club Costa City, único equipo de Segunda Regional que se mantiene en competición y el resto son equipos de Preferent.
La sexta ronda de la Nostra Copa se seguirá disputando a partido único, s'establiran, mentre sigui possible, seguint els criteris de proximitat geogràfica i enfrontaments entre equips de superior i inferior categoria, y siempre teniendo en cuenta que las eliminatorias se disputaran en el terreno de juego del equipo que compita en menor categoría en la presente temporada.
Puesto que de momento son solo 2 los equipos de Primera Regional, será mayoritario el emparejamiento de equipos de Preferent, en aquest cas, l'eliminatòria es disputarà al terreny de joc de l'equip pitjor classificat en la temporada anterior.
A partir de vuitens de final es realitzés sorteig pur d'ordre de joc i enfrontaments,
sortejant d'igual manera els encreuaments fins a la final.
Prf | C.D. CABANES |
Prf | C.D. L’ALCORA |
Prf | C.D. ALMAZORA “A” |
Prf | C.D. BURRIANA “A” |
Prf | U.D. VALL DE UXÓ “A” |
Prf | U.D. PUZOL |
Prf | ALBORAYA U.D. |
Prf | C.F. AT. MONCADENSE |
1ª | SP. MISLATA U.F.. |
Prf | SAN ANTONIO DE BENAGÉBER C.F. “A” |
Prf | VILAMARXANT C.F. |
Prf | U.D. QUART DE POBLET |
Prf | C.D. UTIEL |
Prf | C.D. BUÑOL |
Prf | Normativa La Nostra Copa |
Prf | SD SUECA |
Prf | PAIPORTA CF |
Prf | C.E. ALBERIC |
Prf | CF GANDIA |
Prf | C.F.U.E. TAVERNES DE LA VALLDIGNA |
Prf | CD L’ALCÚDIA DE CRESPINS |
1ª | C.D. LLOSA |
Prf | ONTINYENT 1931 C.F. |
Prf | CREVILLENT ESPORTIU |
Prf | Normativa La Nostra Copa |
Prf | C.F.U.D. CALPE “A” |
Prf | U.D. RAYO IBENSE |
Prf | UNIVERSITAT D’ALACANT |
Prf | ASPE U.D. “A” |
Prf | C.D. ALMORADÍ |
—