Elpoliesportiu Municipal de Rafelbunyolserà dijous 16 de desembre la seu de la segona tecnificació infantil masculina de la temporada a la província deValència.
Paco Monterde, tècnic encarregat de les tecnificacions a València, ha convocat 44 jugadors infantils de la província per perfilar la Selecció Provincial.
us jugadors estan citats el proper dijous 16 de desembre novembre a les 17.00h en el camp.
El passat 23 de novembre, Benissanó va ser l'escenari de la primera jornada de tecnificació infantil a la província.
Pots consultar aquí la llista de convocats:
JUGADOR | CLUB |
---|---|
ALVARO LUJAN LOPEZ | ALBALAT C.F. |
JOEL BALAGUER PRIM | ALBORAYA U.D. |
IGNACIO ASENSI ESTEVE | ASOC. CULT. S. ANT. BENAGEBER |
MARC MARTI SOLSONA | AT. saguntí |
DICK FERRER REAL | AT. VALLBONENSE |
MARI BRU LOPEZ | BURJASSOT C.F.. |
VICTOR MAXIMÍ ALFONS | C.D. ACERO |
ALBERTO RIVILLA GONZALEZ | C.F. AT. MONCADENSE |
ASSER RIUS GARCIA | C.F. CRACKS |
ASIER GOMEZ LAQUESTA | C.F. E-1 VALÈNCIA |
GUILLEM MARZA CHORDA | C.F. FAURA |
ALVAR ALFONS BOS | C.F. INTER SAN JOSE VALÈNCIA |
EDMUND GARCIA RODRIGO | C.F. INTER SAN JOSE VALÈNCIA |
RICARDO GIMENO RODRIGUEZ | C.F. INTER SAN JOSE VALÈNCIA |
CARLES BRU MARQUINA | C.F. TORRE LEVANTE |
RAUL LLINARES SALES | C.F. U.D. BENICALAP |
ASIER LOPEZ LLEMS | C.F. VINALESA F.B. |
ALVARO MARTINEZ PEIRO | C.F.B. CIUTAT DE VALENCIA |
ALVARO ABUR PLA | COLEGIO SALGUI E.D.E. |
JAVIER SANTERVAS MONLEON | E.A.F. VALENCIA C.F. |
XAVIER PEREZ CAMPS | E.A.F. VALENCIA C.F. |
HECTOR SANCHEZ TORRES | EL PUIG C.E. |
AARON CALERO I MUÑOZ | F.B. ALFARA DEL PATRIARCA |
ASIER RODRIGUEZ TEROL | F.B. SAGUNTO |
SERGIO GONZALEZ CASTELLÀ | F.B.A.C. BENAGUASIL |
DAVID LOZANO MONLEON | F.B.C.D. CATARROJA |
RICARDO SOUSA ROMANÍ | F.C. BENAGUASIL |
MARCO ASENSIO SANHERMELANDO | GODELLA C.F. |
PAU FERRAN ROMANÍ | JÚPITER C.F. DE MASSAMAGRELL |
JOSE V. VALLS NAVARRO | LLIRIA U.D. |
HUGO SOTO ANDRES | LOS SILOS C.F |
ISIDRO CONTRERES CONTRERES | MISLATA C.F.. |
BRU ANTEQUERA REQUENA | MUSEROS C.F. |
VICENTE MARQUEZ TAL | MUSEROS C.F. |
CARLES RANGEL FERRER | PATACONA C.F. |
DANIEL CANO NAVARRO | RAFELBUÑOL C.F. |
JORDI ESPARZA FENOLLOSA | RAFELBUÑOL C.F. |
RAFA NATIVITAT CASTELLAR | RAFELBUÑOL C.F. |
GUILLERMO LOPEZ PONCE | SANTA BARBARA PLATGES D’ALBORAIA C.F. |
MARC ROMANÍ GONZALEZ | U.D. ALGINET |
PAU ESTEBAN CERVERA | U.D. ALGINET |
IKER ABAD DIUMENGEZ | U.D. PUZOL |
ADRIAN GIMÈ CARRASC | U.D. QUART DE POBLET |
ANDRES DE LA ROSA ARGUMOSA | U.D. ROCAFORT C.F. |
—