La Federació de Futbol de la Comunitat Valenciana ha fet pública la convocatòria de jugadores de clubs deAlacant per al primer entrenament de laSelecció Valenciana Valenta sub12.
Les 48 jugadores de 21 clubs convocades per la seleccionadora Ana Gómez s' exercitaran el dijous 16 de desembre al Poliesportiu Municipal de Pedreguer.
JUGADORA | CLUB |
---|---|
CAMP MUNICIPAL “GABRIEL SAMPER” DE TORREVELLA | CAMP MUNICIPAL “GABRIEL SAMPER” DE TORREVELLA. |
CLAUDIA TORTOSA CALATAYUD | BANYERES U.E. |
EVA MONCHO SAN JUAN | BANYERES U.E. |
“LEYRE ALEMAÑ AGULLO | CAMP MUNICIPAL “GABRIEL SAMPER” DE TORREVELLA. |
LAIA MOYA CORCOLES | C.D. ATLETIC ASPE |
VEGA QUINTANILLA MARAÑON | C.D. ATLETIC ASPE |
NEREA NAVARRO FORTUNY | C.D. BARRI OBRER |
ESTHER BERNABEU PEREZ | C.D. CAMP MUNICIPAL “GABRIEL SAMPER” DE TORREVELLA |
MARIA FAJARDO CAÑIZARES | C.D. CAMP MUNICIPAL “GABRIEL SAMPER” DE TORREVELLA |
YLENIA AMETLLERS BLEDA | C.D. CAMP MUNICIPAL “GABRIEL SAMPER” DE TORREVELLA |
DANIELA DE GEA CASTEJON | C.D. HORADADA |
VICTORIA FLOR LOPEZ | C.D. SALESIANS ALACANT |
GADEA GARCIA GARCIA | C.E. EMF PEDREGUER |
MARTINA COSTA SERER | C.E. EMF PEDREGUER |
CELIA NOGUERAS PALACIOS | C.F. FEMENÍ ESTRELLES D'ALACANT |
ESTEFANIA BLAZQUEZ GARCIA | C.F. FEMENÍ ESTRELLES D'ALACANT |
ROCIO PUCHE ORTUÑO | C.F. FEMENÍ ESTRELLES D'ALACANT |
ANDREA ALARCON SAEZ | C.F. INPROSPORTS SANT VICENT |
ELIA PATIÑO GARCIA | C.F. INPROSPORTS SANT VICENT |
EMMA FERNANDEZ VALERA | C.F. INPROSPORTS SANT VICENT |
SARA CORDOBA PASTOR | C.F. INPROSPORTS SANT VICENT |
ALEJANDRA FERNANDEZ DE MIGUEL | C.F. INTERCITAT |
ALEJANDRA GOMEZ MENASALVAS | C.F. INTERCITAT |
MARTINA MIRO RIGHETTI | C.F. INTERCITAT |
CARLA MUÑOZ IÑIGUEZ | C.F. SPORTING PLAZA ARGEL |
INES ARENAS SOLER | C.F. SPORTING PLAZA ARGEL |
LUCIA BERNA MALDONADO | C.F. SPORTING PLAZA ARGEL |
ANGELA MORA SEBASTIAN | C.F.F. URYULA |
PAOLA RUIZ AMOROS | C.F.F. URYULA |
PAULA MOLINA VICENTE | C.F.F. URYULA |
VALENTINA GOMEZ MANRESA | C.F.F. URYULA |
SOFIA CERDA BRU | ELCHE C.F. |
CHANEL M. ORDOÑEZ PEREZ | F.B. DENIA |
ANDREA ROCA HURTADO | F.C. ATLETICO BENIDORM |
IRENE GARCIA GARCIA | F.C. ATLETICO BENIDORM |
LEIRE LLAMBRICH SIERRA | F.C. ATLETICO BENIDORM |
ANA ORTUÑO RAMOS | RACING PLAYA SAN JUAN C.D. |
DANIELA DE LA FUENTE AZCARATE | RACING PLAYA SAN JUAN C.D. |
LUDMILA CLAVIJO DUARTE | RACING PLAYA SAN JUAN C.D. |
MARTA SAEZ CANTO | RACING PLAYA SAN JUAN C.D. |
MARTINA RONCO ALVAREZ | RACING PLAYA SAN JUAN C.D. |
PAULA SAEZ CANTO | RACING PLAYA SAN JUAN C.D. |
DENISE CATALAN BASCUÑANA | CAMP MUNICIPAL “GABRIEL SAMPER” DE TORREVELLA. |
LOLA GARCIA ALIX | CAMP MUNICIPAL “GABRIEL SAMPER” DE TORREVELLA. |
CARLA VALERO GALIANA | SANTA POLA C.F. |
LARA PASCUAL RUAS | SANTA POLA C.F. |
LUCIA LUCAS MIRALLES | SANTA POLA C.F. |
MARTA LLOBELL BOLUFER | U.D. BENISA |