S'ha disputat aquest cap de setmana les segona jornada dels 6 grups de la Preferent Juvenil. és ressenyable l'ajornament de 4 partits aquesta setmana en els diferents grups.
De moment molta igualtat en els grups 13 equips han aconseguit guanyar els dos partits en els 6 grups i 18 equips encara no han puntuat.
El sistema de competició per a aquesta categoria, únicament assigna 3 places d'ascens, així com, 19 places de descens.
Grup 1
Pos | Equip | punts | J | G | I | P | G. F | G. C |
1 | Primer Toque C.F. “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 |
2 | C.F. At.. Burriana-Salesianos “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 |
3 | C.F. Huracan Moncada C.F. “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 |
4 | C.F. Promesas Castalia “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 1 |
5 | C.D. Almazora “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 |
6 | C.F. San Pedro “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 |
7 | U.D. Vall de Uxo “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Grup 2
Pos | Equip | punts | J | G | I | P | G. F | G. C | ||
1 | C.F.B. Ciutat de Valencia “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | 4 | ||
2 | C.F. Històrics de València “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | ||
3 | Riba-roja C.F. “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
4 | Godella C.F. “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | ||
5 | La Creu C.F. Pobla Farnals “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | ||
6 | C.F. Inter San Jose Valencia “B” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | ||
7 | C.F. Torre Levante “C” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Grup 3
1 | Colegio Salgui “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | ||
2 | C.D. Utiel “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||
3 | DPTV. La Rambleta C.F. “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | ||
4 | C.D. San Marcelino “B” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | ||
5 | C.D. Don Bosco “B” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | ||
6 | Torrent C.F. “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 4 | ||
7 | Mislata C.F. “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | ||
8 | C.F. At.. Bº. La Llum-Xirivella “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | ||
9 | sp. Mislata U.F. “A” | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Grup 4
Pos | Equip | punts | J | G | I | P | G. F | G. C | ||
1 | C.D. Llosa “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | ||
2 | C.D. Olímpic “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | ||
3 | F.B.C.D. Catarroja “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | ||
4 | U.D. Carcaixent “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | ||
5 | C.F. Promeses Sueca “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
6 | C.D. Alcoyano “B” | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 1 | ||
7 | C.E. Alberic – Papas Argente “A” | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | ||
8 | Atzeneta U.E. “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 7 | ||
9 | Sedavi C.F. “A” | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Grup 5
Pos | Equip | punts | J | G | I | P | G. F | G. C | ||
1 | C.F. Intercity “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 1 | ||
2 | C.F. U.D. Calpe “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 | ||
3 | C.F. Alfàs del Pi “A” | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | ||
4 | U.D. Portuaris-Disarp “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | ||
5 | C.D. Campello “A” | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 1 | ||
6 | C.F. U.E. Tavernes de la Valldigna “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | ||
7 | C.F. Gandia “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | ||
8 | Pego C.F. “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7 | ||
9 | C.F. Miramar “”A”” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | ||
10 | U.D. Oliva “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | ||
11 | F.C. Jove Espanyol Sant Vicent “A” | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Grup 6
Pos | Equip | punts | J | G | I | P | G. F | G. C | ||
1 | Orihuela C.F. “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | ||
2 | Kelme C.F. “B” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | ||
3 | C.D. Almoradi “A” | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | ||
4 | Novelda C.F. “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | ||
5 | C.D. Pablo Iglesias “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | ||
6 | C.F.I. Alacant “A” | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 |