El Camp d'Esports 'Riu Magre' deCarletacollirà el pròxim dimarts una nova sessió de tecnificació infantil masculina per a futbolistes de la província deValència.
Un total de 44 jugadors de 29 clubs de la província de València participaran en la tecnificació infantil de la Selecció Valenciana que se celebrarà el proper dimarts dia 10 de maig a les 17:30 hores a la localitat de Carlet.
La sessió serà dirigida pel tècnicPaco Monterde. Pots consultar aquí la llista de convocats:
JUGADOR | CLUB |
---|---|
JOEL BALAGUER PRIM | ALBORAYA U.D. |
CARLOS AMORES KOTLEWISKI | AT. VALLBONENSE |
PEDRO CHECA LAZARO | C.D. EL RUMB |
MARCEL FERRANDO GONZALEZ | C.D.B. SIA MASSANASSA |
SERGIO TURRO ABAD | C.D.B. SIA MASSANASSA |
IKER PASCUAL VIDAL | C.D.S.B. ONTINYENT |
MANUEL TAJUIDJE PEREZ | C.F. AT. MONCADENSE |
SERGI PLA PEREZ | C.F. AT. MONCADENSE |
MARCOS PINO SEGOVIA | C.F. G6-4-1024x1024 |
JOSE I. GIMENO PAULA | C.F. CRACK' S |
GABRIEL NCOGO MANGO | C.F. Històrics DE VALÈNCIA |
ALVAR ALFONS BOS | C.F. INTER SAN JOSE VALÈNCIA |
ENRIC LORCA HERNANDIS | C.F. INTER SAN JOSE VALÈNCIA |
MIQUEL GRANELL CASTELLS | C.F. PROMESES SUECA |
CARLES BRU MARQUINA | C.F. TORRE LEVANTE |
LUCAS MORAN ALCAÑIZ | C.F. TORRE LEVANTE |
FERRAN LLEDO BLASCO | C.F. U.E. TAVERNES DE LA VALLDIGNA |
VICENTE VALLET SUPEPI | C.F. U.E. TAVERNES DE LA VALLDIGNA |
MOHAMED BIDANE | G6-4-1024x1024. |
ALEJANDRO T. NDONG AVOMO ONDO | CONTAUDIT ALMASSERA C.F. |
SANTIAGO PEC ORTIZ | CONTAUDIT ALMASSERA C.F. |
XAVIER PEREZ CAMPS | EAF VALÈNCIA C.F. |
CARLOS GARCIA CAZALLAS | F.B. U.E. ATLETIC AMISTAT |
PABLO VELA POZO | F.B. U.E. ATLETIC AMISTAT |
BORJA GUILLEM BARBERA | F.B.C.D. CATARROJA |
DAVID LOZANO MONLEON | F.B.C.D. CATARROJA |
JOEL IBAÑEZ FORNELI | FOIOS ATLETIC C.F. |
HECTOR CARRION CALVO | GODELLA C.F. |
ADRIAN BARRULL CAMPOS | LLIRIA U.D. |
DARIO MIHAI POENARU | LLIRIA U.D. |
DANIEL BESO SANCHEZ | PAIPORTA C.F. |
ANTONIO TIRADO MONTESINOS | PATACONA C.F. |
AGUSTIN BENAVENT REY | PATERNA C.F. |
IKER RIADO DUATO | SP. MISLATA U.F.. |
SAID JOSE MEDINA TORREGROSA | SP. MISLATA U.F.. |
ANGEL JIREH AMATE CONTRERAS | TORRENT C.F. |
HECTOR FENOLL JAREÑO | TORRENT C.F. |
RAFAEL MACHUCA BERNAL | TORRENT C.F. |
WALID HAMIANE SEGHIR | TORRENT C.F. |
MARC ROMANÍ GONZALEZ | U.D. ALGINET |
PAU ESTEBAN CERVERA | U.D. ALGINET |
ALVARO TOBOSO MASET | U.D. ALZIRA |
SERGIO MARTINEZ VANACLOCHA | U.D. ALZIRA |
JEAN SERRANO SOLER | U.D. PATERNA |
—