Se celebrarà aquest dissabte 11 de setembre el I Torneig Nacional ACDSAB per a les categories aleví i benjamí, ambdues de 2n any, organitzat per l'Associació de Clubs Esportius de Sant Antoni de Benagéber, que es disputarà al camp municipal de Sant Antoni de Benagéber.
El torneig comptarà amb una àmplia representació de les tres províncies valencianes, el club organitzador, ACDSAB, UD Alginet, Mislata UF i Sporting Xirivella de la província de València.
Des del nord vindrà una representació de les seves millors escoles, CD Roda , Primer Toque CF, la UDE i el CD Onda; de les comarques de sud, vindran CF Celta Elx i Elda Unión CF.
A més, el torneig aleví comptarà amb la presència de l' At.. Terol CF des de terres aragoneses.
Categoria Aleví 2º any
Grup 1
ACDSAB
U.D. VALL DE UXÓ
PRIMER TOQUE C.F.
C.F. CELTIC ELCHE
Grup 2
MISLATA U.F..
U.D. ALGINET
C.D. RODA
ATHLETIC TERUEL C.F.
Horaris Fase de grups
Grup 1
hora
Local
visitant
camp
09:00
ACDSAB
VALL DE UXÓ
1
09:40
CELTIC ELCHE
PRIMER TOC
1
10:20
PRIMER TOC
VALL DE UXÓ
1
11:00
ACDSAB
CELTIC ELCHE
1
11:40
PRIMER TOC
ACDSAB
1
12:20
VALL DE UXÓ
CELTIC ELCHE
1
Grup 2
hora
Local
visitant
camp
09:00
MISLATA
ALGINET
2
09:40
ATLÈTIC TEROL
RODA
2
10:20
ALGINET
ATLETICO TEROL
2
11:00
RODA
MISLATA
2
11:40
ATLÈTIC TEROL
MISLATA
2
12:20
RODA
ALGINET
2
Semifinals
hora
Local
visitant
camp
13:00
1G1
2º G2
1
13:00
1º G2
2G1
2
Finals
hora
Local
visitant
camp
13:40
SEMBRE PERDENT 1
semi perdedor 2
2
13:40
Final GUANYADOR Semi 1
Final GUANYADOR Semi 1
1
Amb posterioritat a la final es farà el lliurament de premis a les 14:20 hores.
Categoria Benjamí 2n any
Grup 1
ACDSAB
MISLATA U.F..
C.D. RODA
ELDA UNIÓN C.F.
Grup 2
U.D. VALL DE UXÓ
C.F. SPORTING XIRIVELLA
PRIMER TOQUE C.F.
C.D. ONDA
Horaris Fase de grups
Grup 1
hora
Local
visitant
camp
15:00
ACDSAB
MISLATA
1
15:30
CUINER
RODA
1
16:00
RODA
MISLATA
1
16:30
ACDSAB
CUINER
1
17:00
ACDSAB
RODA
1
17:30
MISLATA
CUINER
1
Grup 2
hora
Local
visitant
camp
15:00
VALL DE UXÓ
SPORTING XIRIVELLA
2
15:30
PRIMER TOC
ONDA
2
16:00
SPORTING XIRIVELLA
ONDA
2
16:30
PRIMER TOC
VALL DE UXÓ
2
17:00
ONDA
VALL DE UXÓ
2
17:30
PRIMER TOC
SPORTING XIRIVELLA
2
Semifinals
hora
Local
visitant
camp
18:00
1G1
2º G2
1
18:00
1º G2
2G1
2
Finals
hora
Local
visitant
camp
18:30
SEMBRE PERDENT 1
semi perdedor 2
2
18:30
Final GUANYADOR Semi 1
Final GUANYADOR Semi 1
1
Amb posterioritat a la final es farà el lliurament de premis a les 19:10 hores.
Reglament del torneig
• El format de l'torneig serà una lligueta de 4 equips a doble grup. Passaran a la següent fase els dos primers equips de cada grup. • Cada equip, jugarà un mínim de tres partits. • Tots els equips han d'estar preparats en el camp a l'hora del seu partit • Els partits es disputaran a 25 minuts a temps corregut. • Les finals seran 2 parts de 20 minuts, amb 5 minuts de descans. • Les normes de el joc seran les mateixes que imposa federació. En cas d'infracció greu, l'arbitre decideix que sanció imposar a l'equip. • A l'acabar els partits, els equips disposaran de fruita.
SISTEMA CLASSIFICACIÓ I EMPATS
Cada partit guanyat seran 3 punts, el empatat un i l'perdut zero.
En la fase Classificatòria, en cas d'igualtat de punts entre dos o més equips, es considerarà:
El resultat entre els equips.
La diferència de gols a favor i en contra.
L'equip que tingui més gols a favor.
L'equip que tingui menys gols en contra.
per sorteig
A la Fase Eliminatòria, en cas d'empat:
es llançarà una tanda de 3 penals cada equip
si persisteix l'empat, es llançaran penals de manera alternativa fins que s'obtingués un guanyador.
A la Fase Final, en cas d'empat:
es llançarà una tanda de 3 penals cada equip
si persisteix l'empat, es llançaran penals de manera alternativa fins que s'obtingués un guanyador.
Aquest lloc web fa servir galetes per que tingueu la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades galetes i l'acceptació de la nostra política de cookies, punxi l'enllaç per a més informació.galetes de connector