Finalitzada la primera fase a l'Autonòmica Infantil, es disputarà la segona fase en què els cinc primers equips classificats del Grup 1 i 2 jugaran pel títol i els classificats del lloc 6è al 10è de cada grup jugaran per la permanència.
No s'arrossegaran els punts, gols i altres dades de la classificació de la primera fase a la segona.
Es disputarà pel sistema de lliga a doble volta, amb un total de divuit (18)
jornades, comenzando la competición el fin de semana que viene 23 de gener, finalitzant el 5 de juny.
Fase por el título Infantil
Aquests són els 10 equips classificats segons els resultats de la primera fase, indiquem els punts obtinguts a la primera fase a mode orientatiu, ja que no tenen valor a la segona fase.
Calendario Autonómica Infantil por el Título
EQUIP | PT | GRUP |
VILLARREAL C.F. «A» | 54 | GRUP 2 |
VALENCIA C.F.”A” | 52 | GRUP 1 |
LEVANTE U.D. “A” | 38 | GRUP 2 |
PATACONA C.F. “A” | 37 | GRUP 1 |
C.F. FUNDACIÓ VCF “A” | 37 | GRUP 2 |
ALBORAYA U.D. “A” | 33 | GRUP 1 |
TORRENT C.F. “A” | 33 | GRUP 2 |
C.F. GANDIA “A” | 31 | GRUP 1 |
ELCHE C.F. “A” | 30 | GRUP 1 |
ATLÈTIC AMISTAT A | 23 | GRUP 2 |
1ª Jornada 23 gener
ILLARREAL C.F. “A” | ALBORAYA U.D. “A” |
ATLÈTIC AMISTAT “A” | LEVANTE U.D. “A” |
PATACONA C.F. “A” | TORRENT C.F. “A” |
C.F. GANDIA “A” | ELCHE C.F. “A” |
C.F. FUNDACIÓ VCF “A” | VALENCIA C.F. “A” |
Fase por la permanencia Infantil
Descendiran a Lliga Preferent Infantil els equips classificats en els llocs 6è, 7º, 8º, 9° i 10 °, del grup que disputa la Fase específica per la permanència en Lliga Autonòmica Infantil, en total cinc (5) equips.
Aquests són els 10 equips classificats segons els resultats de la primera fase, indiquem els punts obtinguts a la primera fase a mode orientatiu, ja que no tenen valor a la segona fase.
Calendario Autonómica Infantil por la Permanencia
EQUIP | PT | GRUP |
HÉRCULES C.F. “A” | 21 | GRUP 2 |
KELME C.F. “A” | 18 | GRUP 1 |
U.D. ALZIRA “A” | 17 | GRUP 2 |
C.D. CASTELLÓN “A” | 16 | GRUP 1 |
LACROSS BABEL C.F. “A” | 15 | GRUP 2 |
C.F. INTER SAN JOSÉ “A” | 13 | GRUP 1 |
CIUTAT DE XÁTIVA C.F.B. “A” | 10 | GRUP 1 |
C.D. ALCOIANO “A” | 10 | GRUP 2 |
C.D. RODA “A” | 7 | GRUP 1 |
CLUB COSTA CITY “A” | 6 | GRUP 2 |
1ª Jornada 23 gener
C.F. INTER SAN JOSÉ “A” | C.D. RODA “A” |
C.D. ALCOYANO S.A.D. “A” | LACROSS BABEL C.F. “A” |
C.D. CASTELLÓN S.A.D. “A” | HÉRCULES C.F. S.A.D. “A” |
KELME C.F. “A” | CIUTAT DE XÁTIVA C.F.B. “A” |
U.D. ALZIRA “A” | CLUB COSTA CITY “A” |
—