Finalizada la primera fase en la Autonómica Cadete, es disputarà la segona fase en què els cinc primers equips classificats del Grup 1 i 2 jugaran pel títol i els classificats del lloc 6è al 10è de cada grup jugaran per la permanència.
No s'arrossegaran els punts, gols i altres dades de la classificació de la primera fase a la segona.
Se disputará por el Els sis equips pitjors classificats en vuitena posició entre els set grups establerts, amb un total de divuit (18)
jornades, comenzando la competición el fin de semana que viene 23 de gener, finalitzant el 5 de juny.
Fase por el título Cadete
Aquests són els 10 equips classificats segons els resultats de la primera fase, indiquem els punts obtinguts a la primera fase a mode orientatiu, ja que no tenen valor a la segona fase.
Calendario Grupo por el Título
Resta por jugar el partido entre Levante UD y Torrent CF de la última jornada de la primera fase, sin incidencia en la clasificación para la formación de los grupos de la segunda fase, está previsto disputarse el próximo miércoles 26 de gener.
EQUIP | PT | GRUP |
VALENCIA C.F. S.A.D. “A” | 51 | GRUP 1 |
VILLARREAL C.F. «A» | 42 | GRUP 2 |
ELCHE C.F. “A” | 35 | GRUP 1 |
C.D. RODA “A” | 34 | GRUP 1 |
PATACONA C.F. “A” | 30 | GRUP 1 |
LEVANTE U.D. “A” | 30 | GRUP 2 |
C.F. FUNDACIÓ VCF “A” | 28 | GRUP 2 |
C.F. INTER SAN JOSÉ “A” | 26 | GRUP 2 |
U.D. ALZIRA “A” | 26 | GRUP 2 |
ALBORAYA U.D. “A” | 25 | GRUP 1 |
1ª Jornada 23 gener
C.F. INTER SAN JOSÉ “A” | ELCHE C.F. “A” |
VILLARREAL C.F. “A” | ALBORAYA U.D. “A” |
U.D. ALZIRA “A” | LEVANTE U.D. “A” |
PATACONA C.F. “A” | C.D. RODA “A” |
C.F. FUNDACIÓ VCF “A” | VALENCIA C.F. “A” |
Fase por la permanencia Cadete
Descenderán a Liga Preferente Cadete los equipos clasificados en los puestos 6º, 7º, 8º, 9° i 10 °, de el grup que disputa la Fase específica per la permanència a la Lliga Autonòmica Cadet, en total cinc (5) equips.
Calendario cadete por la permanencia
Aquests són els 10 equips classificats segons els resultats de la primera fase, indiquem els punts obtinguts a la primera fase a mode orientatiu, ja que no tenen valor a la segona fase.
EQUIP | PT | GRUP |
KELME C.F. “A” | 26 | GRUP 2 |
HÉRCULES C.F. “A” | 24 | GRUP 2 |
C.D. CASTELLÓN “A” | 22 | GRUP 1 |
TORRENT C.F. “A” | 21 | GRUP 2 |
COL. SALGUI E.D.E. “A” | 20 | GRUP 1 |
CLUB COSTA CITY “A” | 19 | GRUP 1 |
TAVERNES BLANQUES C.F. “A” | 17 | GRUP 2 |
F.C. AT. BENIDORM «A» | 10 | GRUP 1 |
C.D. DON BOSCO “A” | 8 | GRUP 1 |
C.F. ARENA ALACANT “A” | 2 | GRUP 2 |
1ª Jornada 23 gener
TAVERNES BLANQUES C.F. “A” | TORRENT C.F. “A” |
COL. SALGUI E.D.E. “A” | C.F. ARENA ALACANT “A” |
C.D. CASTELLÓN S.A.D. “A” | HÉRCULES C.F. S.A.D. “A” |
KELME C.F. “A” | C.D. DON BOSCO “A” |
F.C. AT. BENIDORM “A” | CLUB COSTA CITY “A” |
—