Grups de la Fase Final de la XIII Copa Federació 2024

L'organització de la Copa Federació ha publicat els grups de la fase final de la XIII Copa Federació en les categories Aleví, Benjamí, Prebenjamí i Valenta. Set finals que es disputaran a les instal·lacions del Planter (Puçol) el proper diumenge 19 de maig.

Els equips finalistes han accedit després de dues jornades en què van haver de passar primer la fase de grups i les eliminatòries, tant en quarts de final, com en les semifinals.

Als 6 equips classificats en les jornades disputades en les instal·lacions del Planter s'uneixen dos equips de la província d'Alacant.

Els vuit equips classificats en cada categoria s' ha disposat en dos grups de 4 grups, jugant la corresponent fase de grups amb 3 partits com és habitual.

Passaran a les eliminatòries de semifinals els equips situats en primera i segona posició de cada grup, jugant de manera creuada 1º grup A vs 2n grup B i 1º grup B vs 2n grup A.

Categoria Aleví

Aleví 2n any

GRUP A
UE CREVILLENT FB “A”
FBCD CATARROJA “A”
TORRELEVANTE CF “A”
FUNDACIÓ VCF “A”
GRUP B
CD MASSAMAGRELL “A”
TORRENT CF “A”
CF INTER SAN JOSE VALÈNCIA “A”
CFI SPORTING BENISSANO “A”

Aleví 1r any

GRUP C
ELME CF “B”
ALBORAYA UD “B”
FUNDACIÓ VCF “B”
CRACKS CF “I”
GRUP D
ACROSS BABEL CF “D”
CFB CIUTAT DE VALENCIA “D”
LEVANTE UD “B”
CF INTER SAN JOSE VALÈNCIA “B”
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Categoria Benjamí

Benjamí 2n any

GRUP E
ALBORAYA UD “A”
CFB CIUTAT DE XATIVA “A”
SPORTING XIRIVELLA “A”
LEVANTE UD “A”
GRUP F
CD ALCOYANO SD “A”
CF INTER SAN JOSE VALÈNCIA “A”
FUNDACIÓ VCF “A”
RAFELBUNYOL CF “A”

Benjamí 1r any

GRUP G
CLUB TENNIS 40 15 SF “D”
TORRELEVANTE CF “B”
FUNDACIÓ VCF “B”
FB SAGUNT “B”
GRUP H
SD CAROLINAS “B”
CF INTER SAN JOSE VALÈNCIA “B”
LEVANTE UD “B”
ALBORAYA UD “B”

Categoria Prebenjamí

Prebenjamí 2n any

GRUP I
ELDA UNION CABLEWORLD “A”
SPORTING XIRIVELLA “A”
LEVANTE UD “A”
CF INTER SAN JOSE VALÈNCIA “A”
GRUP J
UE GIMNASTIC SANT VICENT CF “A”
PATACONA CF “A”
FBCD CATARROJA “A”
FUNDACIÓ VCF “A”

Prebenjamí 1r any

GRUP K
CLUB COSTA CITY “B”
SPORTING XIRIVELLA “C”
CD ACER “B”
LEVANTE UD “B”
GRUP L
UE GIMNASTIC SANT VICENT CF “B”
FBCD CATARROJA “C”
FUNDACIÓ VCF “B”
CF INTER SAN JOSE VALÈNCIA “B”
Finalistes Prebenjamí 2n any

Categoria Valenta

GRUP M
TORRENT CF “A”
MISLATA CF. “A”
ATH MASSAMAGRELL “A”
TORRENT L HORTA SUD “A”
GRUP N
ELCHE CF “A”
LES SITGES CF PROMISES VALÈNCIA “A”
CD MALILLA “B”
FB DENIA