Convocatoria Selecció Valenciana sub12
El seleccionador Miguel Garrido ha fet pública la convocatòries de 28 jugadors per a l'entrenament que es realitzarà al Miguel Monleón de Picassent, dilluns que ve 10 de febrer a les 16:30.
Destaquem la presència de sis jugadors de l'Llevant UD i cinc d'el València CF, els altres jugadors provenen de el Vila-real CF i nou clubs de la província d'Alacant.
PAU CASADO PEREZ | LEVANTE U.D., SAD |
HUGO CORTINA CARBONELL | LEVANTE U.D., SAD |
AARON N. MAYOL DE LA CUERVA | LEVANTE U.D., SAD |
JAVIER FERRUSES PIQUER | LEVANTE U.D., SAD |
RAUL DE LA FONT BELLVER | LEVANTE U.D., SAD |
JUAN M. REIS URBANEJA | LEVANTE U.D., SAD |
ROMÀ Martin Grant | VALENCIA C.F., SAD |
JAUME DURA SOLER | VALENCIA C.F., SAD |
JAVIER TENA VAÑO | VALENCIA C.F., SAD |
PABLO MOLLA GALLEGO | VALENCIA C.F., SAD |
ADRIAN Arapio DURA | VALENCIA C.F., SAD |
ALVARO ALCAIDE VALLS | VILLARREAL C. F., SAD |
DAVID ABULADZE | VILLARREAL C. F., SAD |
MARCOS AGUILAR FORTALET | VILLARREAL C. F., SAD |
MAURO ROCA MARTINEZ | VILLARREAL C. F., SAD |
CARLOS MACIA COVES | ELCHE C.F., SAD |
DANIEL VAN ROMAN | ELCHE C.F., SAD |
ALEJANDRO MINGUEZ NAVARRO | LACROSS BABEL C.F. |
JOSE RUIZ GUILLEN | C.F. LA NUCIA |
DANIEL Stefanowicz RODYNA | C.F. LA NUCIA |
MICHAEL ROMERO UGBOZIGÜE | ELITEI PROJECT C.F. |
VICTOR DURAN CARPENA | C.D. BARRI OBRER |
GABRIEL A. RIVERO LLORCA | KELME C.F. |
FAVOR D. MOTIU OGBEBOR | HERCULES C.F., SAD |
ARTURO Areste CAÑADA | HERCULES C.F., SAD |
JORDANIA A. MEJIA BURNHAM | PROMESAS CIUTAT D’ ELX C.F. |
ENRIQUE MILAN ALMODOVAR | PROMESAS CIUTAT D’ ELX C.F. |
FERNANDO O. GARCIA NAVARRO | C.D. SALESIANS ALACANT |
Jornada de Tecnificació Porters
Dimarts que ve 11 de febrer es realitzarà el primer entrenament de tecnificació específic per a porters. La jornada es realitzarà a l'Estadi Gerardo Salvador de Paterna, dirigida per Paco Monterde i comptarà amb la presència de 62 porters, 30 de categoria infantil i 32 de categoria cadet. Esperem que la jornada sigui profitosa tant per als jugadors com per als entrenadors, donat l'elevat nombre de jugadors participants.
CONVOCAT FORRIA DE CATEGORIES INFANTILS | |
ADRIAN Fambuena COLOM | PATERNA C.F. |
ADRIAN SIZE VILLAR | F.B. U.E. ATLETIC AMISTAT |
DANIEL CLEMENT RAMBLA | C.D. MASSAMAGRELL |
IKER BULEO ROBERTO | C.D. UTIEL |
HUGO SANCHEZ DUC | TAVERNES BLANQUES C.F. |
IAN MORETON SORIANO | C.D. MALILLA |
ALAN TORRES NAVARRO | SP. MISLATA U.F.. |
JOSE CREA GIMENEZ | AT. Codi Tributari DEL TURIA. |
MARC GARCIA ALOY | C.F. ATLETICO MONCADENSE |
XAVIER JIMENEZ RODRIGUEZ | C.D. MONTE SION |
HUGO DIAZ IGLESIAS | C.D. SAN MARCELINO |
ALEJANDRO BENITO ALVAREZ | U.E. ALAQUAS I WALTER |
VICTOR VILLALONGA PINES | C.F. E1 VALÈNCIA |
YANNICK ALABADI LOPEZ | U.E. L ’ALCUDIA |
ULISES PALLARES LOPEZ | C.D. CONDE |
JORGE SUAREZ CLARAMUNT | U.D. PUZOL |
MARCOS CUBEL LUJAN | F.B. BONREPOS I MIRAMBELL |
MATEO SELIGMAN | CAXTON COLLEGE |
VICTOR MARC VALERO | FOIOS ATLETIC C.F. |
DANIEL HORTIGAS BANY | S.F. JUCAR CLUB FUTBOL |
PABLO GARCIA FERNANDEZ | AT. VALLBONENSE |
MIGUEL VIÑALS CARLOS | U.D. BETERA |
DIEGO DE LA VALL | RODRIGUEZ S.C. REQUENA |
Joel MARCUELLO REAL | C.D. CAMPORROBLES |
ALEJANDRO HERNANDEZ SAEZ | PAIPORTA C.F. |
JAVIER OLMOS Sanantonio | F.B. C.D. CATARROJA |
MANUEL GEA BORI | AT. VILLAR C.F. |
ALEJANDRO VALLES NAVARRO | MISLATA C.F.. |
SANTIAGO LAFUENTE | C.F.B. CIUTAT DE VALENCIA |
PABLO HERVAS LOZANO | C.D. J. COLLVERT |
CONVOCATÒRIA OFICIAL CADET | |
RUBEN ARQUES LARIOS | C.D. F.B. LA ELIANA |
RAZVAN GABRIEL COCIORAN | C.F. INTER SAN JOSE |
EMILIO DAVID BENMERIGUI RODRIGUEZ | C.F. TORRE LEVANTE |
JUAN APARISI ROMERO | TORRENT C.F. |
RUBEN TORRES LOPEZ | C.F. E1 VALÈNCIA |
ANDREI VASILE STIR | C.F. PROMESES SUECA |
ELIAS VERA DE SAMANG | C.D. CHESTE |
DANIEL ANTONIO ZAMBRANO JARAMILLO | EL PUIG C.E. |
MARC CAMPBELL BORRAS | RAFELBUÑOL C.F. |
PABLO ROZALEN TAMARIT | FOIOS ATLETIC C.F. |
ADRIAN MURGUI BIOT | MELIANA C.F. |
DANI MOSSI JIMENEZ | RIBARROJA C.F. |
EDUARDO KLEBAN | C.F. ATLETICO MONCADENSE |
JOAQUIM RODENAS CARREÑO | C.F. AT. I plau LA LLUM -XIRIVELLA |
PABLO VENEGAS RIVERA | AVANT ALDAIA C.D.F. |
ALEJANDRO PICON GIL | COL.LEGI SALGI |
PEDRO SERVER CALVET | C.D. APOLO |
ANDRES GOLDSTEIN VALERA | C.F. AT. SEDAVI |
PELAYO GARCIA SANCHEZ | C.D. EXPOSICIÓ |
JOSE RAMON FERRERO BALEGUER | CIUTAT DE XATIVA C.F.B. |
GERARD MONZO MOLINA | ALMUSAFES C.F. |
RAMON VILA VICENT | C.F. AIELO |
SEGUEIX PAU GARCIA | C.F. CASTELLO DE LES GERRES |
CARLOS REZA BARON | SD. SUECA |
HUGO MARTI MAGRANER | DAIMUS C.F. |
JOAN FERRANDIS BOFI | C.D. GENERACIÓ |
ALEJANDRO GARCIA SILVESTRE | VILAMARXANT C.F. |
PABLO MARC RUIZ | C.F. LLIRIA |
JAIME ESCOBAR GARCIA | AT. Codi Tributari DEL TURIA. |
IVAN REIXES COVES | GODELLA C.F. |
ANTONIO RAFAEL PICOT CAMBRA | C.D.S.B. ONTINYENT |
IZAN BOTELLA MORALES | C.F.U.D. BENICALAP |