El Camp Municipal La Cosa de Benissanó serà dimarts que ve la seu de la tercera tecnificació masculina de la temporada.
Paco Monterde, tècnic encarregat de les tecnificacions a València, ha convocat 44 jugadors infantils de 39 clubs de la província per perfilar la Selecció Provincial.
Els jugadors estan citats el proper dimarts 23 de novembre a les 16.00 hores en el camp.
Dimarts passat es va celebrar una sessió de tecnificació infantil masculina a Jérica (Castelló) i el dijous a Torrevella (Alacant).
Pots consultar aquí la llista de convocats:
JUGADOR | CLUB |
---|---|
VICENT AGUILAR TRAMOYERES | ASOC. CULT. S. ANT. BENAGEBER |
PAU SANCHEZ NAVARRO | AT. VALLBONENSE |
SANTIAGO FABREGAT GREGORIO | AT. VILLAR C.F. |
SANTIAGO CANTER ASENSI | BENISANO C.F. |
IANIS GABRIEL PESA | C.D. CAXTON COLLEGE |
IVAN HUERCIO MARÍN | C.D. CHESTE |
JAUME BES ARAGONS | C.D. MASSAMAGRELL |
ENRIC LOPEZ NAVARRO | C.D. SERRANOS |
MIGUEL V. DIAÇ TORREGROSA | C.D. UTIEL |
SAMUEL LIÑAN PERIS | C.D.F.B. LA ELIANA |
SERGI PLA PEREZ | C.F. AT. MONCADENSE |
GEORGE EDMOND PER | C.F. CRACKS |
ASIER GOMEZ LAQUESTA | C.F. E-1 VALÈNCIA |
JONATHAN ACEDO DAMIAO | C.F. E-1 VALÈNCIA |
ADRIAN MARTINEZ GARCIA | C.F. Històrics DE VALÈNCIA |
GABRIEL NCOGO MANGO | C.F. Històrics DE VALÈNCIA |
RICARDO GIMENO RODRIGUEZ | C.F. INTER SAN JOSE VALÈNCIA |
SAMUEL LOPEZ VALERO | C.F. JOVENTUT CHIVA |
AITOR GOMEZ ROMANÍ | C.F. MARINS |
ALVARO MARTINEZ PEIRO | C.F.B. CIUTAT DE VALENCIA |
KELAN A. AVILA MINA | C.F.B. CIUTAT DE VALENCIA |
ALVARO ABUR PLA | COLEGIO SALGUI E.D.E. |
SANTIAGO PEC ORTIZ | CONTAUDIT ALMASSERA C.F. |
DAVID CAYETANO MUÑOZ | E.A.F. VALENCIA C.F. |
XAVIER PEREZ CAMPS | E.A.F. VALENCIA C.F. |
SERGIO GONZALEZ CASTELLÀ | F.B. AC. BENAGUASIL |
DAVID LOZANO MONLEON | F.B.C.D. CATARROJA |
RICARDO SOUSA ROMANÍ | F.C. BENAGUASIL |
MARC PINILLA SEPULVEDA | JÚPITER C.F. DE MASSAMAGRELL |
ADRIAN BARRULL CAMPOS | LLIRIA U.D. |
PAU GUTIERREZ MACIAS | MANISES C.F. |
ISIDRO CONTRERES CONTRERES | MISLATA C.F.. |
ANIBAL VEGA GABARRI | PATERNA C.F. |
ALEXANDRE MONTON BLANC | RAFELBUÑOL C.F. |
CARLES SOLER TOMAS | RIBARROJA C.F. |
PAU NAVARRO VALERO | RIBARROJA C.F. |
DIEGO MARTINEZ MARTINEZ | S.C. REQUENA |
CARLOS LEON DA SILVA MARTINS | SEDAVI C.F. |
DANIEL LOPEZ REQUENA | TORRENT C.F. |
RAUL FERNANDEZ MONTORO | U.D. ALDAIA C.F. |
PAU ESTEBAN CERVERA | U.D. ALGINET |
IKER HERRER XIFRE | U.D. LA HOYA C.F. |
DANIEL REMÓN AMORS | U.D. QUART DE POBLET |
DANIEL CAPELLA GARCIA | VILAMARXANT C.F. |